Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes tesó babakocsit...

Érdemes tesó babakocsit beszerezni, ha 16 hónap lesz a két baba között, és a nagyobb lustácska?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok, mennyire lehet pl egy ekkora bébikamionnal közlekedni, és ha úgy döntünk, mire érdemes figyelni, amikor választunk gyártót, típust ?
2011. okt. 9. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 20 hónap lesz a gyerekek között, dec elejére várjuk a kicsit.

Én abból indultam ki, hogy pont a nagy hidegekben lesz fekvőbaba, amúgy is minden nap és elég hosszan sétálunk, mert messze van a bolt, a védőnőről, dokiról nem is szólva. A kisfiam jár ugyan, de ennyit biztos nem fog gyalogolni nekem overálban, csizmában, a kismotort nem szereti, a testvérfellépővel én nem akarok szenvedni, maradt a testvérkocsi.


Én olyat vettem, amin egymás mögött van a két ülés, ABC design tandem plus modellt. Használtan a teszen 20-30e körül már ki lehet fogni szépet. Olyan széles, mint egy normál babakocsi, ez a modell pedig nagyon könnyen irányítható, jól fordul.

Mondjuk direkt átgondoltam a leggyakoribb útvonalainkat, hogy ne kelljen emelnem, meg mi családi házban lakunk, nem kell liftbe szállnom, emeletre cipelnem.

2011. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 23 hónap a korkülönbség. Hiába tud a nagy remekül gyalogolni, ha a kicsit beteszem a babakocsiba, Ő is bekívánkozik. ABC Design ikerkocsit vettem a Vaterán használtan, 10000Ft-ért sikerült megcsípnem. Nem tudom, hogy mi a pontos típusa, de egymás melletti ülései vannak, mindkettő külön dönthető. Háromkerekű, óriási kerekekkel, bárhol elmegy, és kb. másfélszer olyan széles csak mint egy sima háromkerekű, mégis kényelmesen elférnek benne. Nagyon szeretjük, és így jóval mobilabbak vagyunk, a nagy nem fárad el a hosszabb utakon, és attól sem kell tartanom, hogy elszalad mellőlem.

Nagyon könnyen irányítható kocsi, fél kézzel tudom tolni, és kanyarodni is könnyű vele.

2011. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan 4 év van a kettő közt, és hamar leszokott viszonylag a babakocsiról a nagy, de 16 hó után azért. Akkor már motort vittünk, mikor 18 hós volt, de elvittük a tili-tolit is. Mások ekkor még nagy babakocsival voltak, és abban altatták is a gyereket. Szóval kelhet, legalábbis egy ideig.

Viszont én a picit mindenképpen magam felé szeretném látni, ezért lehet, hogy olyat vennék (ha létezik), hogy rátehető mózesekkel, meg ülésekkel rendelkezik. És akkor a nagynak ülést teszel fel előre, hátra, magad felé meg egy mózest.

2011. okt. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen érdemes, nekem 17 hónap van a két gyerek között, a picit hátra fektetem, a nagyot előre ültetem, de van, hogy a nagy tolja a tesót azt nagyon élvezi, és amikor elfárad beül előre.

Szerintem amire figyelj az, hogy a kerekek jól forduljanak és praktikusabb az egymás mögötti megoldás.

2011. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem 17 hónap van köztük,én is vettem,jól jött. Mivel mi már nem használjuk eladom az előbb emlitett Abc design tesókocsimat. nézd meg a jófogáson,tegnap adtam fel a hirdetést.
2012. ápr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!