Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyesmi manapság...

Szerintetek ilyesmi manapság tényleg megtörténhet, hogy 9 hónapig nem vesznek észre egy terhességet?

Figyelt kérdés

Erről a cikkről lenne szó:

[link]


Igaz én még nem voltam terhes, de ezt egyszerűen nem tudom elhinni, a lánynak nem jutott eszébe egy tesztet megcsinálni, ráadásul nem nőtt a hasa 9 hónapig - ezt még túlsúly esetén is nehéz elhinni... A jártam több orvosnál rész meg, hát vagy igaz vagy sem...


2015. febr. 20. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ha valaki az ujsagban akar szerepelni barmi megtortenhet:)
2015. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elolvastam a cikket. Nyilatkozta a lány, hogy a görcsök miatt nem érezhette a mozgását. Én már voltam terhes, és most nem a has méretét kérdőjelezem, de azért lehet érezni, hogy érte egy rúgás a bordám környékét, a hólyagomat. Én momentán 24.héttől szinte minden nap pár óránként éreztem a benti bulit, a végén már szabályosan fájtak. Szóval ez hülyeség szerintem, de ez a perelés...csak a pénzre megy ki, szinte egyértelmű.
2015. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként csak az idegesít ezekben a cikkekben, hogy már megint az orvosokra hárítják a felelősséget, és azért itt elég kétséges, hogy tényleg mulasztás történhetett. (Persze, ha ténylegesen egy hanyag orvos téved és ez be is bizonyosodik, az megint más.)Az senkinek nem jut eszébe, hogy ez a nagyon intelligens 21 éves lány hol járt, amikor épp biológia órán kellett volna lennie.
2015. febr. 20. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiam bölcsis csoporttársa hasonló körülmények között született.

Anyukája bőven elmúlt 40, amikor kimaradt a menstruációja, elment dokihoz, aki megvizsgálta, közölte, hogy cisztái vannak, és kezd belépni a változó korba. Teendő nincs.

Ez a hölgy határozottan nagydarab volt, tényleg nem látszott rajta a pocak. Kb félidőben visszament a dokihoz, mert mocorgást érzett a hasában. A doki a bélgázokra fogta, a nő meg hitt neki, mert tényleg elég gázos alkat volt.

Végül a 7. hónap végén derült ki, hogy babát vár, mert addigra már a bordáit díbolta a kicsi.

Újra elment a nőgyógyászatra, ahol egy másik doki megvizsgálta, és lám, ott volt a baba. Jól le is osztotta az anyukát, hogy nehogy már nem vette észre....


Szóval éppen hihető a cikk, főleg mert az anyukának voltak eü. gondjai, amire a tüneteket foghatták. Ha ehhez még duci is volt, akkor simán "láthatatlan" maradt a terhessége.

2015. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy létezik ilyen. Egyrészt a szomszédasszonyom sem láttam, hogy terhes (nagy darab volt, az igaz), nagyon meglepődtem, mikor "megjelent" egy kisbabával. Másrészt épp nemrég hallottam, hogy egy ismerősöm lányának osztálytársa megszült úgy, hogy senki nem tudta, hogy terhes, még ő sem, csak mikor beindult a szülés. Az osztálytársak sem látták rajta. Egy másik ismerősöm 3 hónapig "menstruált", mire kiderült, az nem az volt és 3 hónapos terhes (tervezték a babát). Két gyereket szültem, tudom milyen, nekem is hihetetlen, de annyi fura sztorit hallottam közvetlen közelemben, hogy már el tudom képzelni ezt is. Arról nem beszélve, hogy olvastam arról, hogy ezek az anyák milyen pszichikai állapotban lehetnek, hogy milyen minden tünetet meg tudnak magyarázni. Itt is millió kérdés van, amikor valaki nagyon szeretne babát és mindenféle tünetet produkál, miért ne lehetne ez fordítva is?
2015. febr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyósom mindig is nagyon kövér volt (155 cm/100 kg). Megszülte az első gyerekét. Pár évvel később rendellenes bélmozgásokat érzett. Elment orvoshoz, kiderült, hogy a férjem az, akkor már 5 hónapos magzatként. Emiatt kerülte el az abortuszt, mert amúgy nem akartak volna több gyereket.
2015. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A falunkból epegörcs gyanújával vitt be a mentő egy nőt, a sürgősségin derült ki, hogy vajúdik. Ő is elég duci, 45 körül van, és az oviban mesélte, hogy többször ment dokihoz ilyen-olyan panaszokkal, amit kezelgettek is, de az eszében meg nem fordult, hogy terhes lenne.
2015. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy régi osztálytársamnál derült ki a 7. hónapban a terhessége.

Az ex-ével már se veled, se nélküled kapcsolatban voltak, utána vérezgetett, de pcos, egyéb betegségek, túlsúly miatt amúgy sem volt neki pontos a menzesze. Közben az ex-ével gondok, munkanélküli lett, ilyen-olyan családi problémák, nem is figyelt arra, hogy orvoshoz menjen. Közben összejött a mostani férjével.

Járt a háziorvosnál, alhasi fájdalmakkal, mire végül is elküldte nőgyógyászhoz, uh-ra. Akkor derült ki a baba.

2015. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!