Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti hogy éltétek meg...

Anyukák! Ti hogy éltétek meg fiatalabb korú lányotok terhességét?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen szültem, anyu a mai napig szégyell, pedig 5 éves a lányom
2014. jún. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Én magamra haragudnék a legjobban, hogy nem tudtam megnevelni...
2014. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire fiatalabb korút? Csak mert én 24 éves vagyok és az én anyukám teljesen kivan a gondolattól is, hogy a párommal akivel már 6 éve együtt vagyunk már a babatervezés szóbajött.
2014. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

Én is szégyellném, ezen nincs mit szépíteni. Azért lett gyereke iskola, végzettség és pénz nélkül mert buta volt védekezni. Még fiatalabb 16 év körüli még azt is szégyellném, hogy nemi életet él, nemhogy terhes.

Ettől függetlenül az unokát szeretném.

2014. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem kellett ilyet átélnem, de én is szégyellném.
2014. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatnám mindenben

Hogy mások mit szólnak és mit gondolnak leszaaaa..naam! Mindenkinek vam mit söprögetni a háza táján...

2014. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
A szégyen nem jó kifejezés szeretném, de mérges lennék magamra és nem reklámoznám. Van olyan ismerősöm akinek 16 éves terhes lett a lánya és rettenetesen büszke rá, hát meg van róla a véleményem.
2014. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Támogatnám. Azzal, hogy szégyenkezem, meg felháborodok, nem segítek. Az a gyerek meg fog születni, kár azon rágódni, hogy ki-mit rontott el. Az adott helyzetből kell a legjobbat kihozni. Én úgy vállaltam gyereket, hogy tudtam történhetnek majd olyan dolgok is, ami nem tetszik majd, vagy nehézséget jelentenek, de akkor is segíteni fogk. Nem csak addig anya az anya, ameddig az nem hibázik, utána meg fel is út le is út.

Egyébként meg nevelés ide vagy oda, ez egy olyan lánnyal is megtörténhet akit tisztességesen neveltek, nem kell ahhoz elhanyagolt utcagyereknek lenni, hogy ez megtörténjen.

2014. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
20 évesen szültem, anyu nagyon örült, várta. bár én terveztem a babát, és alig vártuk hogy terhes legyek
2014. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Szinte mindenki azt írja, hogy szégyellné... És mit? Remélem azt, hogy nem tudta elmagyarázni a megfelelő védekezést! Vagy azt szégyellnétek, hogy nem megölte, hanem megszülte? Ezt nem szégyellni kell, hanem támogatni a gyereket! Én 20 évesen szültem, anyukám segített, támogatott mindenben. Igaz, hogy becsúszott baba volt gyógyszer mellett, de az apukával az óta is együtt vagyunk, mint boldog család! Nem biztos, hogy ez annyira rossz. Ennyi erővel pedig akkor azt is szégyellni kellene, ha valaki 35-40 évesen szül? Csak mert neki mondjuk a karrier volt a fontos? Tessék már gondolkozni! Azt, hogy valakinek gyereke lesz sosem kell szégyellni!
2014. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!