Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye?! Van itt...

Vonzás törvénye?! Van itt olyan aki nagyon vágyott fiúra (vagy lányra) és össze is jött, tényleg fia (vagy lánya) született?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
igen
2015. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Én mindig is tudtam, hogy fiam lesz.

Fiú nevet már tiniként kiválasztottam, lány nevem még terhesen sem volt (29 évesen).

Fiam lett.

2015. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Én (meg a párom is) mindenképpen fiút akartam, rettegtem a gondolattól, hogy lányom legyen és hála istennek fiú lett.
2015. febr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is fiam lett, valahogy mindig éreztem, hogy "elsőre fiam lesz". TErhesen is volt már egy ilyen bevillanásom. A fiúnév nekem is már megvolt évekkel előtte, lánynevet meg "egyet sem találtunk. PErsze ezt hangoztatni sosem mertem, hogy "úgyis fiam lesz", de ha valaki megkérdezte, azt mondtam, fiút érzek. Amikor az orvos megállapította, hogy fiú, ő is kérdezte, "Ön mit gondol?" Félve mondtam fiút :)

Ettől függetlenül szerintem semmi köze nem volt hozzá, nem bevonzottam, egyszerűen csak "így jött össze".

Van olyan barátnőm, aki fiút szeretett volna másodjára, ő úgy is érezte (vagy csak annyira szerette volna), viszont a 3 éves lánya folyton kislányt mondott :)

2015. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is csak és kizárólag fiút szeretnék , csak fiúval tudom elképzelni magam, nekem is csak fiú neveiim vannak én is nagyon fiús vagyok. Rettegek attol hogy lányom lesz egyszer
2015. febr. 22. 22:14
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes, én mindig úgy voltam, hogy 2 lányom lesz, és szerencsére így is lett.

Bár gondolom, ha fiam született volna, akkor sem estem volna pánikba. Na, de az èlet jól elrendezte. :-)

2015. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért rettegsz tőle?
2015. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Kislányként mindig úgy gondoltam, hogy három kislányom lesz. Most három kisfiam van! :))

Bár részemről ez nem egy olyan erős beidegződés volt, hogy rettegtem volna, hogyha fiu lesz, akkor vége a világnak. A harmadikat már kifejezetten fiunak vártuk!!

Ha fiura vágysz és lányod lesz, akkor is ugyanúgy fogod szeretni, nyugi!!

2015. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa dolog ez a rettegés, mert màr nem egy anyukától hallottam, hogy ha más nemű gyereke született, mint amit szeretett volna, átértékelte a helyzetet. S miutàn megismerte a gyerekét, el nem cserélné màs neműre. Szóval ép ésszel imàdni fogod a gyereked. Nem a neme miatt fogod szeretni, hanem mert a tiéd és cuki.
2015. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Persze biztosan odáig meg vissza lennék a kislányomért is.

Nem olyan véresen komoly rettegés, nekem húgom van aki nagyon kicsi és igazából tényleg nemtudok mit kezdeni vele , fiús vagyok nagyon és nagyon szeretnék fiu babát

2015. febr. 22. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!