Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye?! Van itt...

Vonzás törvénye?! Van itt olyan aki nagyon vágyott fiúra (vagy lányra) és össze is jött, tényleg fia (vagy lánya) született?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 22:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
mostanában mindenhol csak fiúk születnek nyugi
2015. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez furcsa... Felénk tíz babából kilenc kislány. :) És tényleg.

Ugyan nem személyes tapasztalat, mert nekem mindegy volt, mi lesz a babám, de anyukám engem nagyon lánynak akart, és amikor már a nyolcadik hónapos ultrahangon mondtak engem fiúnak, még akkor is kitartott a teóriája mellett. Voálá, lány lettem. :)

2015. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor már csak az a kérdés kérdező a fiús, vagy lányos régióban lakik e :)
2015. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, együtt érzek veled, én is csak fiút tudok elképzelni magunknak a férjemmel együtt. :) Neve is megvan régóta, de már tiniként is fiúgyerekről ábrándoztam.

Szóval bár még nincs gyerekem, remélem, mi is bevonzzuk. :)

2015. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

12: Hát nálunk pedig a tervezett babák kivétel nélkül mindenkinél fiuk, de még a tervezetlenek közt is egy csomó.

Nem lehet véletlen, elvégre az ovulációkor "gyártott" babák állítólag 70% arányban fiúnak sikerednek, és mivel sok nő nézi a termékeny napjait, érthető is.

2015. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Nagyon lányt szerettem volna el se tudtam képzelni mást nagyon akartam, fiam lett. Ne kövezzetek meg, de életem legnagyobb pofonja volt mikor mondták nem tudtam mit kezdeni a dologgal. Természetesen Imádom, de nekünk nem jött be a vonzás ereje. Most 7 hetes vagyok még sex közben is lányra gondoltam majd meglátjuk. Bár már értem a fiús anyukákat hogy csupa öröm egy kisfiú is.
2015. febr. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon fiút szerettem volna csak fiú neveink voltak, a párom is egyértelműen fiút akart, sőt még a család is meg volt győződve róla hogy fiunk lesz. Kifejezetten fiús "tüneteim" voltak.

Nagyon sokáig takargatta magát a babánk, aztán amikor kiderült, hogy kislány lesz az hidegzuhany volt, nem voltunk erre a hírre felkészülve. De végül 1-2 nap alatt teljesen átfordítottuk magunkat és már annak örültünk, hogy lány lesz.

2015. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
Én világéletemben lányt szerettem volna, soha nem tudtam volna elképzelni, hogy fiam legyen. Terhesség alatt is biztos voltam benne, hogy kislány van a pocakomban. Első alkalommal így is lett. :) A 2. terhességemnél még biztosabb voltam, mert ugyanolyan tüneteim voltak, mint az elsőnél. Így kissé meglepődtem, mikor a 18. hetes ultrahangon közölték velem, hogy fiú lesz. :) 1-2 napig nem is tértem magamhoz, el sem tudtam képzelni, hogy mit fogok én kezdeni egy fiúval. Szóval én az első terhességem után azt mondtam volna, hogy működik a vonzás törvénye, most már nem. :) Ami nem is baj, mert így tökéletes, hogy van egy lányom és egy fiam is, ugyanúgy imádom mindkettőt és ugyanúgy megtaláljuk a közös hangot. :)
2015. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, és a többi nő, aki fiút óhajt! Jó érzés, hogy megbecsülitek a fiúkat, köszönöm!
2015. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!