Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Henrietta és Hajnalka nevek...

Henrietta és Hajnalka nevek ikerpárnak?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy lányaink lesznek, és ezekre gondoltunk. Szerintetek zavaró lenne az összecsengő "H"?

2015. febr. 23. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem zavaró. Ikreknek jópofa az azonos betűvel kezdődő név. Ráadásul ezek szép keresztnevek.
2015. febr. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

nem egyenrangú nevek

a Heni szép a Hajnalka régimódi és butusnak tűnő a becézés miatt

2015. febr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
10%
Legyenek Klotild ès Matild!
2015. febr. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavaróan egyforma, bár becézve utánuk kiabálva a játszótéren, hogy "Heni vagy Hajni" már határeset, de az ember még a nem iker gyerekei nevét is hajlamos lehet keverni "hirtelen" helyzetekben :)

Személyes ízlésem szerint meg normális, hordható, nem túl gyakori nevek. Viszont én az azonos kezdőbetű helyett inkább hasonló eredetűt, stílusút keresnék. A Henriettához valami latinos/németest (pl. Gabriella) vagy a Hajnalkához valami magyarosabbat (pl. Tímea) vagy "rögtön jelentéssel bírót" (pl. Boróka).

2015. febr. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Illenek egymáshoz! :)
2015. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem aranyosak együtt, fôleg becézve. Heni és Hajni. Nem értem mitôl lenne régimòdi a Hajni.....
2015. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utso vagyok. Plàne a butus jelzôt nem értem. Sztem add nekik nyugodtan!
2015. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

a butus jelző onnan is van, ha valakinek rémlik..?

"ezt te nem tudhatod Hajnalkám"


kóindulatból írtam, hogy a Hajni babának ne legyen rossz később, hogy nem ő a Heni, erre lepont

2015. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a nevek, szerintem mindkettő nagyon szép! :) Viszont szerintem elég lesz nekik, hogy ikrek, legalább a nevük ne kezdődjön ugyanazzal a betűvel/ne csengjen össze. Nyilván ez csak az én véleményem.
2015. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkettő szép név, én adnám! Ráadásul nekem egy nagyon okos főnökömet hívtak Hajninak...
2015. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!