Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Támogatja az állam a nevelőint...

Támogatja az állam a nevelőintézetben nevelkedett gyerekeket, ha házat szeretnének venni? Hol lehet elintézni, ha egyáltalán adnak támogatást?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ha jól tudom azt az intézetből való kikerüléskor kellett volna megkapni...
2015. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen jól írja első és az összeg attól függ mennyire árva(senkije nincs, vagy van egy szülő, vagy mennyire hátrányos helyzetű)nem egyet ismerek aki lakást vett.
2015. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Basszus ez milyen igazságtalan, ha valóban így van!!!

Nekem szerencsére vannak szüleim, de egy albérletben tengődünk olyan szegényen a kislányommal, hogy egész télen 13-14 fok volt szinte a lakás összes részében, mert nincs pénzem fűteni, inkább ennivalót veszek, meg a többi számlát fizetem ki.

Más meg annyi pénzt kap, hogy lakást vesz belőle???

2015. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mamám házát így vette meg egy pár, falun. Másfél millió Ft-ot kaptak.
2015. febr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: nincs ebben semmi igazságtalanság, akinek vannak szülei azt a lehetőséghez mérten támogatják is, nemde? akinek nincs senkije az mégis kitől várna támogatást? ne gondolj valami hatalmas összegre, és azt az intézeti évek alatt kapott árvaellátásból meg egyéb támogatásokból gyűjti össze az állam, nem csak hasraütésszerűen adja. kérdező, a gyámhivatalnál vagy épp a pártfogódnál kérdezz rá, ő biztosan tudja a választ!
2015. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha csak a családi pótlékot számoljuk 18 évre az 13700-al majdnem 3 millió forint

ez önerőnek is elég ma, és mint tudjuk 10 éve is ennyi volt, szóval 10 évvel ezelőtt megkapni, valóban jó összeg volt

2015. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as de azt tedd hozzá, milyen áron kapják...nem voltak szüleik..
2015. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!