Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy dilámmában vagyunk a...

Nagy dilámmában vagyunk a párommal! 3 gyerek sok?

Figyelt kérdés

Van két gyermekünk, akik egészségesek, szépek, okosak.3. babával vagyok állapotos és nem tudjuk mi tévők legyünk. Borzalmasan nehéz a döntés! Mi lesz később, anyagilag bírni fogjuk, testileg is? Ugye azért nem lenne baj ha külön szoba lenne mindegyikőjüknek később amikor már kamaszodnak.


Kérem a megvető és hülyeségeket kommentelőket,hogy hanyagoljanak!!! Köszönöm


2015. febr. 24. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy álltok anyagilag? Munka? Lakás stb..
2015. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak

Anyagilag nem rosszul,de nem is keres a párom milliókat. Nem is a most ami aggaszt hanem mi lesz később..? (Én gyesen vagyok még fél évet) Gondolok itt arra,ha már a sulit is fizetnünk kell. De 1000 kérdés kavarog bennünk

2015. febr. 24. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

hát ha én lennék a helyetekbe megtartanám. Ha arra várna mindenki h mi lesz később senki nem szülne.

de ez a kettőtök döntése kell legyen! És szerintem ha már van két gyerek akkor nem nagy gond a harmadik (ez csak az én véleményem)

Minden jót kívánok és remélem jó döntést hoztok majd!

2-es voltan

2015. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
2015. febr. 24. 11:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ilyeneken a teherbeesés előtt kell gondolkodni, nem utána.

Ha már összejött, akkor inkább a megoldásokkal kell foglalkozni.

Ha csak kettő gyerek van, vagy akár csak egy, akkor is adódhat olyan helyzet, hogy anyagi nehézségekbe kerültök....

De nem értem, hogy ha most nincs gond, akkor mi a kérdés.

2015. febr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 3 gyerek nagyon sok tud lenni. :D

Nekünk is 3 van, kis különbségekkel. Én most érzem azt, hogy ez eddig a legnehezebb időszak. A 2 már nagy ovis (kicsi meg középső csoportos), a kicsi 1,5 éves. Egyedül már tudnak és akarnak is ezt-azt, de néha az a nehezebb út (öltözés, evés-ivás önkiszolgálás).

Nem akarok itt neked panaszkodni, de én most épp fizikailag meg lelkileg is rottyon vagyok, de nem bánom egyáltalán, hogy a picit is "megtartottuk" (de utálom ezt a kifejezést), mert ő az aki legkevesebb vizet zavar, aztán meglátjuk később. A kamaszkoron szoktam én is parázni előre, mit fognak művelni... Meg hogy addigra össze kell hozni egy házat vagy hatalmas lakást, mert nem szeretném, hogy egymás s..gében legyünk, legyenek. Muszáj bírni. Néha nagyon kiakasztanak, de végignézek rajtuk, és büszke vagyok rájuk is, magunkra is, meg mindenkire, aki úgymond hajlandó felnőni a feladathoz.

2015. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
5. válaszoló még biztos nem hallott olyanról, hogy még a spirál meg a tabletta, de még az óvszer sem 100 %. Az én 3. babám a selejtes óvszer és hatástalan esemény utáni tabletta "eredménye". Ismerek spirál mellett fogant gyereket is. Van ilyen is.
2015. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Életem legjobb döntése volt a 3. baba.
2015. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló volt a dilemmám, mint neked, iszonyú nehéz volt dönteni. Mi megtartottuk a 3. babát. Soha nem bántam meg, pedig nálunk nagyon kicsi volt a korkülönbség, és tabletta melletti baba volt. Most már kamaszok. Nem mondom, hogy mindig minden azonnal megvan, de eleve úgy lettek nevelve, hogy nem pottyan minden azonnal az ember ölébe, és azért nyomorogniuk nem kell:-)

Azt már csak pluszban írom, hogy a 3. gyerek után 10 évvel újra belevágtunk, és két kistestvérük is van. És ami nagyon fontos, határozottan szeretnek nagy családban élni.

2015. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
anyagilag sok és idegileg is az nekem 3 gyerekem van eböl 2 fiam már 11 és 12,5 évesek idősebbik most kezd majd kamaszodni az még egy idegőlö korszak lányom még ovis,mikor válaltuk a lányomat jobban éltünk most már kevésbé jobban és minden többe kerül mint 5 éve ,fiaimnak nincs külön szobája külön kuckojuk viszont van .
2015. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!