Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el könnyebben,...

Hogyan fogadjam el könnyebben, hogy nem lehet több gyermekem?

Figyelt kérdés

Régebben mindig 3 gyermeket szerettem voln. Aztán anyagi dolgok miatt úgy döntöttünk a volt párommal, hogy legyen 2. Vele nem sikerült teherbe esnem, illetve a kapcsolat vége felé már nem is akartam (titokban fogamzásgátlót szedtem).

Az új párommal úgy ismerkedtünk meg, hogy neki már van két lánya. Már a kapcsolat elején megbeszéltük a gyerekvállalást, abban maradtunk, hogy egy gyermekünk lesz, mert anyagilag nem tudunk többet vállalni, sokba kerül a két lány is. Én ezt el is fogadtam. Azóta mar Megszületett a fiúnk, aki 4 hónapos most. Már a terhesség alatt sokszor gondoltam rá, hogy szeretném még átélni a terhességet újra. Amióta pedig Megszületett azóta sokszor bánt a gondolat, hogy többet nem lehet ilyen pici babám, nagyon szeretek babázni, imádom, hogy anyuka vagyok, sokkal jobb, mint gondoltam. Nehéz félre tenni az érzést, ehhez kérnék segítséget. Páromat nagyon szeretem, csak vele tudom elképzelni az életem, és szeretem hogy boldog velem. Ezért is akarom valahogy lezárni magamban a vágyat még egy gyerekért.

Hogyan lehet athangolni az agyam egy gyerekre?


2015. febr. 25. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
én nem hiszem, hogy végleg le kéne már most mondanod a 2. babáról annak ellenére, hogy ezt beszéltétek meg, nem írtad a lányok mennyi idősek, ti mennyi idősek vagytok, lehet neked is, férjednek is pár év múlva jobban fizető állása ami mellett már megengedhettek magatoknak még egy babát, szóval a helyedben most élvezném az adott pillanatot, hogy babázhatsz és majd meglátod mit hoz a jövő :)
2015. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 30, párom 40. Lányok 9 és 13 évesek.
2015. febr. 25. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

én nem mondanék le róla.

bejelnettném magam vagy 220 bruttóra, azzal a tgyás 140 körül van gyed családival olyan 70 és után lehet menni dolgozni

az anyai ösztönre mindig hallgatni kell.

önző párod van.

2015. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lettveled azóta, kérdező?
2021. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!