Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy megkapjam a...

Kocka Cyca kérdése:

Mit tegyek hogy megkapjam a gyermekem szules utan?

Figyelt kérdés

32hetes terhes vagyok. a gyamugyes mar fel keszitett arra hogx nem hozhatom haza a gyermekemet a korhazbol ha megszultem! eloszor a lakasra hibatkozott,hogy ez egy pince. igen az ,de be van szigetelve ,60cmes fal van ,van benne szenyviz ,viz ,villany ,es lakoepuletnek van nyilvantartva! de neki ez nem tetszik.. mindig rend es tisztasag van!!!

utanna mar az volt a kifogasa hogy mi

a parommal nrm vagxunk szulonek alkalmasak!!! Kerlek titeket segitsetek valahogxan!!!!


Egy ketsegbe esett kismama... :(



2015. jan. 5. 11:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Miért vagytok alkalmatlannak nyilvántva ??? Azért súlyosabb dolgoknak kell a háttérben lenni ,ha megtagadják egy gyermek kiadását születése után ..
2015. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Mire alapozza, hogy nem vagytok alkalmasak?

Nem tudtok elköltözni valahova, szülőkhöz stb? Van jövedelmetek?

2015. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
szerintem nem birjak a pofankat! a parom dolgozik ,80e ft keres,de abbol alberletet fent tartani es meg is elni nehez,es kozben persze varni a babat abbol a keves kis penzbol lehetetlen! csak ez az egy szuloi haz van!
2015. jan. 5. 11:29
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Hu...nem tudom.felettese mit mond?mit mond ő hogy nem?
2015. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
allitolag a felettese mondta ezt hogy semmifelekeppen nem lesz ez jo ,barmit teszunk nem lesz felteve az i-re a pont!
2015. jan. 5. 11:32
 6/45 anonim ***** válasza:
96%
Ha együttműködnél és komolyan vennéd a "gyámügyest", akkor nem itt hisztiznél és nem kibúvókat keresnél.
2015. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
hát a jövedelem nem valami sok...ez is lehet probléma
2015. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
50%
huhhhh ...akkor valóban szűkösen vagytok ..ez igy bőven a létminimum alatti életszinvonal.A párodnak ez igy jó ,nem akar változtatni ?Az hülyeség ,hogy nem tud ... aki akar az képes változtatni . Miért nem megy mondjuk külföldre dolgozni ...Ha látná a gyámügy a változást ,biztos másképp vélekednének !
2015. jan. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozom ebben, de szerintem azért nyomós indok kell ehhez, hogy ne vihesd haza a gyermeketeket a kórházból. Itt nem elég az, hogy mert nem vagytok szimpik a gyámügyesnek. Szerintem nem írtál le minden körülményt nekünk. Az rendben van, hogy lakásként van nyilvántartva a hely ahol éltek, de ezen felül van kiságya a gyereknek? Van tűzhelyed, vagy bármiféle főző alkalmatosságod? Fűtés van nálatok? Van fürdőszobátok, ahol a gyereket nyugodt körülmények között meg tudod fürdetni, és nem egy lavórban mindezt? Van meleg víz? stb.
2015. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
azt elfelejtettem megkérdezni, hogy hányan laktok együtt? "Ez az egy szülői ház van" szülőkkel éltek? Van külön szobátok, vagy mindannyian egy szobában vagytok? a gyereknek lenne külön szobája?
2015. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!