Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tommee Tippee vagy Avent?...

Tommee Tippee vagy Avent? Melyik márka jobb? Mindegyikhez lehet venni mindenféle külön tartozékokat? Mindegyik féle sterilizálóba lehet tenni bármilyen cumisüveget?

Figyelt kérdés

2015. febr. 2. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Mimd a kettőnek millió egy tartozéka van, többféle cümisüveggel, cumival, tanyérok, kanak, rágóka stb...


Brendon oldalát nyisd meg 2x egyikbe keress az aventra másikban a tonmee tippeere és nézd át.


Nekünk tommee tippee volt/van az elsőnél. Most a másodiknak aventeset akarok venni. Sztem szuper mindkettő, talán az avent kicsit drágább.

2015. febr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lányomnál a Tommee Tippee vált be, de szerintem ez gyerek és anyuka-függő. :)

Mindkettő lehet jó, és mindegyiknek ezernyi tartozéka van. Szerintem mindegyik befér és bele lehet tenni a sterilizálókba.

2015. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


És az cumisüvegek közt van különbség? Külön cumisüveg van tea és tej használatánál illetve pürésebb italoknál?Jól értem ezt?

2015. febr. 2. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippee hőmérős cumisüveg nem jött be (nehezen illeszkedett), a másik az jó volt. A csőrös Tommee Tippee jobb mint az Avent-os. Az Avent-os kézi mellszívó sem jött be, könnyebb és gyorsabb kézzel. Más tapasztalatom nincs.
2015. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És milyen az etetőcumi? meg éjszakai cumi?
2015. febr. 2. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Az etetőcumik lyukmérete között van különbség, más kell egy újszülött babának és más egy félévesnek. A Tommee Tippee-ről valahol azt olvastam, hogy hasonlít a mell alakjára és kicsit nehezebben jön belőle (hogy ne kényelmesedjen el baba). Viszont nekünk is különböző a mellünk néha meg folyik belőle a tej mint a szökőkútból.

Minden baba más, ezért más dolgok válnak fontossá. Remélem bőségesen lesz tejed, mert sokan azt mondják hogy fél éves koráig elegendő csak azt adni neki (persze vannak esetek amikor szükséges tea, forralt víz vagy hozzátáplálás hamarabbi elkezdése).

Milyen éjszakai cumi? attól függ, hogy miért nem kell a babának az a cumi amit a szájába tettél (lehet az alakja nem tetszik neki, nálunk az volt a baj hogy nem jött belőle semmi ezért kiköpte).

2015. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt mind a kettő, de a TT jobban bevált.
2015. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee vált be. Viszont mivel azzal kezdtük a cumisüveget, mást nem fogadott el ☹
2015. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!