Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Fővárosi Szabó Ervin könyvtá...

A Fővárosi Szabó Ervin könyvtár gyerekrészlege ugyanabban az épületben van, ahol a felnőtt?

Figyelt kérdés
Régebben jártam a felnőtt részlegbe (ami a fő épület, a 9. kerületben), és mintha úgy rémlene hogy valamelyik alsóbb szinten van gyerekkönyvtár. Jól emlékszem vajon? És azt nem tudom még, hogy én kivehetek gyerekkönyveket is, vagy a kislányomnak be kell iratkozni? Együtt mennénk.
2015. márc. 3. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:

kislányodnak ingyenes a könyvtár, írasd be, 9 könyvet hozhatsz ki neki 3 hetente vagy amikor visszaviszed.

de nyilván te is hozhatsz ki gyerekkönyvet.


azt nem tudom, hogy hol a gyerekrészleg ahol te jársz, egyébként rengeteg szabó ervin könyvtár van, mi lakhelyünkön kapásból 3 van, az egész kerületben biztos jóval több (3.kerület)

2015. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!