Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik hónapban szülnél...

Melyik hónapban szülnél legszívesebben? Miért?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Április-május vagy szeptember-október. Azért mert ilyenkor nincsen se túl hideg, se túl meleg. Kényelmesen lehet öltözködni és nem döglik bele az ember az utolsó hetekben a nagy hasába.
2015. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is május. Az első válaszoló által említett okok miatt,plusz a baba is megerősödhet télre,amikor támadnak a vírusok.
2015. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Decemberben, kipróbálnám a szilveszteri szülést.
2015. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Május. Már leírták az okokat. :)
2015. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tavasszal, április-májusban én is.

Szeptember legelején szültem, az is jó volt, szerencsére jó meleg ősz volt, és sokáig tartott. :)

2015. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Január február, mire megerősödik, lejár a 6 hét gyermekágy, jön a tavasz, hosszabb nappalok, napsütés és minden vitaminnal fel tudom tölteni a gyermeket és magamat.
2015. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Május. Én is májusi vagyok és szerintem ez a legklasszabb hónap, és a bikák rettentő jófejek:D

És amúgy igen, azért is, amiket az előzők leírtak. Utolsó hónapokban nem kell nagyon felöltözni, de a melegbe se döglesz még bele.

2015. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyár végén. Hordozni szeretném majd a babát minél többet, és az a nyári melegben nem túl jó. Bár ha belegondolok, legjobban jövő februárban lenne jó, mert az azt jelentené, hogy májusban összejött:)
2015. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Februar-marcius, mert akkor a nagypocakos idoszakom nem a melegben lenne. Az elso juliusban szuletett, minden bajom volt mar a melegtol, 38-40 fok volt akkor.
2015. márc. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!