Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hónapos babám, mostanában...

7 hónapos babám, mostanában nem mindig, de többször is eltolja a kezemet ha simogatni akarom, elfordítja a fejét, amikor puszit akarok adni. Nagyon rossz érzés. Miért csinálhatja?

Figyelt kérdés

:( Már teljesen össze vagyok törve. Nem szeret?

Vagy nem igényli az ilyesmit? (Én kicsit későbbre vártam ezt, mondjuk úgy kamaszkorára...)

Pl. altatás közben tegnap este is simogatni akartam a fejecskéjét, és eltolta a kezemet... :(


2015. márc. 6. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden baba szeret, ha állandóan cirógatják. Nem jelenti azt, hogy nem szeret..:)
2015. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam/vagyok.

Viszont, ha bajom volt, csak anyukám tudott megvigasztalni, senki másnál nem nyugodtam meg. És imádom az anyukám.

2015. márc. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem engedi a 9 hónapos fiam egy ideje, de jönnek sorban ki a fogacskái, és szerintem azért nem szereti ha az arcához érek. Ha a hátát simizem azt szereti.
2015. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as, de jó, hogy ezt mondod, neki is nemrég bújt ki az első 2 foga, és szerintem jönnek is a következők.. akkor lehet, hogy ezért nem szereti ha az arcát. fejét simogatom..

2015. márc. 6. 09:16
 5/6 anonim ***** válasza:

van ilyen gyerek

nekem a lányok nem szerették - sőt a nagyobbiknak ha baja volt akkor elbújt és csak ha lenyugodott akkor jött ölelésért

simán eltolt magától ha olyanja van mind a két csajszi :-)

érdekes mert tiniként most meg állandóan ölelget meg puszil ....


tartsd tiszteletben h neki nem kell annyi amennyit te adni akarsz !

ha szüksége van rád akkor megtalál !


a fiam ellenben mindig is bújós simogatós gyerek volt kicsinek is nagynak is

2015. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én meg szinte csak ilyen babával találkoztam, az én fiam se szerette, de ot már 4 honaposan az is zavarta, ha kézben volt.
2015. márc. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!