Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf vagyok. Elég nehezen...

Ektomorf vagyok. Elég nehezen hízok, kockahasam van bármennyit is eszek. Tömegnövelésbe akarok belevágni. Lehet úgy, hogy többször eszek, legalább 5-6-szoris eszek minden olyan főttkaját, amit lehet, pl krumplipüré vagy bármi?

Figyelt kérdés

Rizst szeretném azzal helyettesíteni, mível ektomorf vagyok, gondolom így lehet enni úgy, hogy sok főttkaját vagy sok szendvics.

Bizonyos okok miatt nem alkalmas a rizs számomra, de persze fehérjét azt csirkemellből viszem be.


2015. febr. 2. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Rizsről azt mondják nekem még amúgy is, hogy azt ektomorfoknak nem szükséges mindig, mert ehetek nyugodtan mindenféle tésztát, krumplit, a lényeg, hogy egy nap 6 akár 7 adagnyit is. És változatosan.
2015. febr. 2. 18:59
 2/4 anonim válasza:
Egyél szalonnát.
2015. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem méred ki nincs sok értelme.
2015. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

--gömb--


Lehet, miért ne lehetne.

Mondjuk a krumplinak 20% körüli a ch tartalma, szóval sokkal több kell belőle.

Lehet enni akár kenyeret, zsömlét is, ha nincs gondod vele.


Csak így nehezebb számon tartani a mennyiségeket.

Főleg hogy a "főttkajákba" nem szokott töméntelen mennyiségű nyersanyag belekerülni.

2015. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!