Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A ti másfél éves gyereketek...

A ti másfél éves gyereketek is artikulálatlanul ordít minden alkalommal a lépcsőházban?

Figyelt kérdés

A szomszéd csaj három és másfél éves gyereke minden reggel és minden este 20-30 percig ordít, sikít, sír, üvölt a lépcsőházban. Az persze visszhangzik, és itt bent a lakásban úgy hallom, mintha a fülemtől 5 centire csinálnák.

Beszéltem a csajjal, szerinte ez tök normális jelenség, és közölte, hogy ő nem tud ez ellen mit tenni, a gyerekek növésben vannak és ezért fáj a lábuk(!), szerinte érthető a sikítozás és a hiszti.


Ez tényleg így van? Nálatok is így működik a dolog? Mert én már nagyon nem bírom, ma reggel telt be végleg a pohár, amikor negyed hatkor ébredtem a visításra.



2015. márc. 6. 10:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs ilyen...
2015. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%

Azt még értem, hogy a másfél éves, ha kiabál, a felnőttnek artikulálatlan üvöltő maszlagnak tűnik, hisz még beszélni nem tud, de valahogy kommunikálni kell. Néha hangosabban, mint máskor.


De miért rakja ki őket a lépcsőházba?

2015. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Nem rakja ki őket, egyszerűen felmászni a negyedik emeletre, illetve onnen le a földszintre ennyi időbe telik nekik. Amit nem is értek, hogy hogyan, de ez van.

Ma, amikor megkértem acsajt, hogy szüntesse meg a zajforrást, a másfél éves fia éppen az én ajtóm előtt verte magát a földhöz és üvölött mint a sakál.

Nekem még nincs gyerekem (illetve most várom az első babámat), de én nmem tartom ezt normális viselkedésnek, Hiába másfél éves, meg dackorszak ide vagy oda, azért valahogy biztosan lehetne hatni rá.

2015. márc. 6. 10:26
 4/36 anonim ***** válasza:
43%

3 gyerekkel szerintem nem igazán küszöbölhető ki ez a probléma.


Annyit tudsz tenni, hogy a bejárati ajtót kicseréled, vagy belül csinálsz hangszigetelést rá.

2015. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém egy éves múlt, most kezdett el kiabálni, ha kimegyünk a lakásból. Nagyon tetszik neki a visszhang. Próbálom elterelni, csitítani, eddig csak az vált be, hogy odaadom neki a hajamat (nagyon hosszú), ameddig összeszerelem a babakocsiban útrakésznek.

Elindulni vele kabaré, a l akásban üldöznöm kell, hogy fel tudjam öltöztetni, akkor tudom felöltöztetni, ha már a folyosón van. Én még nem találtam rá megoldást, hogy kell egy ilyen kicsi gyerekkel megértetni, hogy ne hisztizzen, ne kiabáljon. A hajamtól jelenleg egyedül elhallgat és szaggatja. Néha inkább akkor kiabáljon...

2015. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nem jellemző. De ki fogod bírni. Ennél sokkal nagyobb bajok vannak a világban. Foglalkozz valami értelmes dologgal, mélyülj el benne, és nem is hallod, a külvilágot.
2015. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ennél nagyobb bajok is vannak. De nyolc hónapos terhesen, amikor minden bajom van már, szeretnék néha pihenni is. És mivel éjszaka sajnos nem bírok aludni, elég nehezen viselem, ha hajnalban ébredek a visításra, percekkel azután, hogy végre sikerült elaludnom. És ezt nem alkalmanként, hanem minden áldott nap.
2015. márc. 6. 10:35
 8/36 anonim ***** válasza:
30%
most 1,5 éves vagy 3,5, nagyon idegroncs lehetsz mert túlzás hogy úgy tud ordítani mintha 5 centire lenne a füledtől, mi is ilyen helyen lakunk sok gyerek van és játszanak a lépcsőházban, kiabálnak, rohangálnak de nem vészes azért annyira nem lehet behallani, van nálatok ajtó ??
2015. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
34%

igen, szokott ilyet csinálni, hisztizik, hozzá kifeszíti magát, ő még nem tudja az indulatait kezelni, ezért csinálja (nem azért mert a lába nő:))

kicsit szoktathatod magad hozzá, 2 év múlva nálad is így lesz :)

2015. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
51%
ha terhes vagy akkor így a végén ennyi kellemetlenség mellett elhiszem hogy bosszant de mi lesz ha megszületik a gyermeked ő konkrétan 5 centire fog ordítani a füled mellett és ne gondold hogy szülés után majd tudsz pihenni !?
2015. márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!