Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3év munkaviszony után januárba...

3év munkaviszony után januárban vezető pozíciòt kaptam. A párommal augusztusban szeretnénk elkezdeni pròbálkozni a babával, korai még?

Figyelt kérdés
Ti várnátok még pár hònapot,kiakadhat a főnököm? Vagy ne érdekeljen?
2015. márc. 10. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
úg ybirom ezt, hogy a főnökök szemrebbenés nélkül képesek kirúgni aki 25 éve van náluk, a munkavállalók meg itt picsognak
2015. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*akár aki 25 éve van
2015. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az összes munkáltató először a saját érdekeit nézi, és ha már nem kellesz, egy pillanat alatt lapátra tesznek, áthelyeznek, lefokoznak, bármi. Én nem igazán értem, miért kell ebből lelkiismereti kérdést csinálni. Ha azonnal össze is jön a baba, és nincs semmi orvosi akadálya, még akkor is jó sokáig tudsz dolgozni. Lehet, hogy nem is vesznek fel helyetted senkit, csak határozott időre lesz egy vezető. Meg kell majd beszélni a főnököddel, az is lehet, hogy tök simán megegyeztek majd a helyettesítésedről.
2015. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tervezek visszamenni utána oda.
2015. márc. 10. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem is szeretnél visszamenni oda, akkor kit érdekel, hogy mit gondol a főnök? Biztos vannak kivételek is, de én eddig azt vettem észre, hogy a terhesség bejelentését kulturáltan fogadják, max. látszik rajtuk, hogy nem tetszik nekik. Engem nem érdekelne a helyedben, főképp így, ha nem is ott akarsz dolgozni a továbbiakban.
2015. márc. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!