Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti rászóltatok volna a gyereke...

Ti rászóltatok volna a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap a keresztanyámtól tartottunk hazafelé a fiammal és férjemmel. Egyszer csak látjuk,hogy egy ismerős két gyereke és egy harmadik kislány (kb. 7-8) évesek pórázon rángatnak egy tacskót. Mivel ismerem a két kislány szüleit, tudom,hogy az övék a kutyi. Tényleg, szabályosan rángatták, mert kutya nem akart menni velük. A férjem eléggé ideges lett, mondta,hogy ha még egyszer megrántja valamelyik a kutyát, rájuk szól. Bár sajnáltam a kutyát, de nem akartam konfliktusba keveredni anyukával, mivel ismerősök vagyunk, ráadásul a keresztanyámék szomszédai. Anyuka egyébként messzebb volt ,nem hiszem,hogy látta a dolgot!

Ti mit tettek volna?


2015. márc. 12. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Főleg ha ismerem a gyerekeket (de talán idegeneknek is) kedvesen szóltam volna, hogy ez fáj a kutyának. Ha szükséges lett volna segítettem volna nekik, hogy, hogy sétáltassák a kutyát.
2015. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen. A férjem meg pláne nem hagyta volna szó nélkül.
2015. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem feltétlenül rászólni, hanem elmondani, hogy ez nem jó a kutyának, és meg kell várni, míg a kutya pisil, kakil utána lehet vele továbbsétálni.
2015. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2015. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha egy kedves figyelmeztetésből, ami egyébként jogos is, konfliktus lesz a szülőkkel, akkor azoknak a szülőknek valszleg mindenkivel konflikutusuk van, úgyhogy igen, nagyon kedvesen, de határozottan szóltam volna, hogy nem szabad bántani az állatot. Mmelesleg 7-8 éves gyerekek egyedül mászkálgatnak az utcán? Nekem hatéves a lányom, eszembe nem jutna egyedül elküldeni bárhova.
2015. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!