Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell kényszeresen...

Miért kell kényszeresen utánozni a gyerekemet, illetve miért ilyen undok és bunkó? Van ilyen ismerősötök?

Figyelt kérdés

Egy idősek a gyerekek, az övé nagyobb 1 hónappal.

Egészen pici koruk óta észrevettem, hogy a kislányomat lenézik illetve leszólják!

Kezdődött azzal,hogy állandóan "lekicsizték"a fejét, holott a kislányuk feje hatalmas mai napig. Egyszer sem tettem szóvá, míg ők mindig gúnyolódtak. Mivel nem szokásom ilyeneken vitázni, mindig eleresztettem a fülem mellet a gúnyolódásokat.

Pl.: kislányomnak nagyobb haja van, csurkát készítettem neki, mire azt is leszólta. "De kis béna, ilyet nem csinálok soha az enyémnek".

Erre sem szóltam. Ekkor voltak kb 7 hónaposak. Most 1,5 évesek és folyton utánoz mindenbe.

Ha leírom az örömömet, hogy boldog vagyok mert végre ezt csinálta, ő rögtön írja: o, az övé már régóta.

Az egész családja ellenséges és irigy a kezdetektől, de hogy mire?!

Nem csak én vette ezt észre, hanem közös ismerősök is.

Feltoltok egy képet, tá 10 perce vagy 1 órára ő is, de valami eröltetetett.

Hihetetlen....


Elhiszem, hogy mindenkinek a sajátja a legokosabb legügyesebb, de mit kell majmolni ennyire? Főleg, hogy a kislány teljesen normális ütemben fejlődik.

De komolyan, mindig azt mondják, mikor az en kislányom csinál valami újat: Á, ez még nem tudatos.


Tudom, hogy tök gáz, hogy ide írom ki és ennél nincs e jobb elfoglaltságom, de tényleg idegesít.

Letöröltem ismerősök közül, mert elegem van így 18 hónapi folyamatos versengésükből.


Ti megírnátok neki a problémátokat vagy hagynátok a fenéb???


2015. márc. 15. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Mi az a csurka?


Arra gondolj, hogy azert utanoz mert amit te csonaltal az neki nagyon tetszik es ö is szeretne olyat tenni! Csak azt utanozzak az emberek ami tetszik nekik!


Ha pedik rosszat szol neked ha nem is akkor de mond meg neki kedves, szep hangnembe, hogy többet ilyet ne tegyen mert teged zavar, bant!

2015. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de mégis ki ez? nem tudsz vele NEM találkozni?
2015. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a csurka én sem tudom!

Én azt nemértem mért nem tetted ezt meg hamarabb. Nekem is van egy ilyesmi ismerősöm. Mikor megfázott a lányom kicsit taknyos lett semmi több egyböl irta hogy na csak nem beteg?Hogy az övé ilyen idősen sose volt(6honappal idősebb a laánya) ...Na még volt par huzása de n foglalkozok vele. Ja meg megkaptam hogy pici a lányom biztos nem eszik eleget....Meg ő megtudott volna szülni rendsen mert minden jol ment csak mivel valami veleszuletett enyhe szivbeteg megcsaszaroztak.én is csaszis vagyok tudta hogy ez nekem fajo pont és odabökte hogy ő meg tudta volna szülni.... a lényeg hogy az ilyeneknek önigazolas kell és igy szerzik meg. Azért mondja hogy kicsi a lányod feje mert tudja hogy az övé nagy de jobb a masikra fogni hogy az a nem természetes vagy az a nem szép. Ugyanigy mindennel. A haja is. Azért nemköti igy mert nem hagyja vagy nincs elég haja hozzá vagy mert az ő nagyfeju lanyanak nem all jol. Nekem is van egy ismerosom aki felköti a lánya haját pedig ugy nem szép az amugy cuki kislány de nem szolok... Mert praktikus hogy nem log a szemébe..Meg amugyis semmi jogom beleszolni. Irigykedik. Ne foglaljozz vele ne is irj neki. ha ő kérdezi akkor tök lazán,érdektelenul mond meg hogy nincs szükséged arra hogy mindenbe beleszoljon és kifogasoljon.Beked jo igy minden ahogy van.és nélkule jobb a napod.Ugyhogy ne zaklasson. Ennyi. Masok is látják már hogy bunko szoval álj ki magadért. De azért ne irj neki mert ennyit nem ér szerintem.

2015. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne éld te sem facebookon az életed, és akkor nem lesz rá mit reagálnia. Szerintem ebben a játékban éppúgy te is részt veszel.

Minek kell az örömöt ott osztogatni?

2015. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A copf a csurka (vagy csuri)
2015. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a személy a barátnőd, vagy kollega, ismerős?

Ha ennyire igedesít ez a dolog- építsd le.

Az ilyen, aki egyébként sem lát az irigységtől és csak fi..ázni tud, az nem is igazi barát. Később sem fog hiányozni!

2015. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, a végén már szánt szándékkal tettem ki egy videót. Nem kellett sokat várni, hiszen jött az övé is.

Kedvesen annyit írtam, hogy nagyon ügyes! Kislányommal mi is szoktunk ilyet játszani.

Aztán természetesen lereagálta: hogy, ő azt nem hisz el, higy az enyém is tudja. Az anyja is kommentelte, hogy ez nagyon nehéz játék, ezzel azt sugallva, hogy ezt csak ő tudhatja.

Na, ezek után töröltem le.


Szeretek nem veszekedni, és megtartani a régi kapcsolatokat. Hiszen nagyon régóta ismerem őt is, és baromi rosszul esnek ezek a dolgok tőlük.

Igen hülye voltam, mikor hagytam ezt az egészet... Már az elején nem kellett volna vele többet beszélni...

2015. márc. 15. 17:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a Csurka az copf :-))
2015. márc. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!