Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak rettenetes nevű kisgyer...

Vannak rettenetes nevű kisgyerek ismerősötök? Oviba, játszón stb. Nem hétköznapi nevekre gondolok!

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 12:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Vannak.
2013. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%
Paloma, Palmira, Paulina, Taksony, Viviána, Döme
2013. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
55%
Hunor, Huba, Félix, Riana
2013. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van olyan, hogy kimondva: Récsöl.. (talán Rachelnek írják, nem tudom) de borzalmasan irritál, pláne amikor hallom kiabál neki az anyja..
2013. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a név szubjektív kinek mi tetszik ez olyan mintha valakit a kedvenc színe miatt bántanánk...szerintem sokkal rosszabb mikor a vezetéknévvel összerakva jön ki hülyeség...pl amiket ismerek: Erdei Manó, Világos Napsugár, Zsák Mandula....és volt egy pár édesek az egyetemen is....

Egyetlen egy név akasztott ki eddig ...az Orália

2013. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

Kinek mi a rettenetes???

Kislányaim nem hétköznapi neveik vannak, de nem rettenetesek. Szerintem!

2013. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Van.. Úgy hívják a kisgyereket, h Bajnok..Szerencsétlen..
2013. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%
ez elég szubjektív. Én a tucatneveket nem szeretem, másnak meg biztos a mi névválasztásunk nem tetszik.
2013. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
az a baj a nagy flancos nevekkel hogy arra nem gondolnak a szülők hogy hogy fogják cikizni azta a gyereket..... Persze nektek tetszik csak majd a gyerket fogják szétszekálni. A Taksony nevü unokaöcsém szülei teljesen fel vannak rajta háborodva hogy gyerket takonynak és fikának csufolják. pedig azért nem véletelenül pont ennek csufolják, a gyerke meg már utál suliba járni én csak annyit mondtam nekik hogy gartulálok mi szóltunk. De persze nekik nagyon tetszett és igy ez volt a lényeg. A gyerek 7 éves és már most azon szokott gondolkozni milyenre változtatn meg. Rendszersen közöl egy nevet amin épp szólitani kell őt.... Tehát ezen gondolkozzatok el különleges nevú gyerekek szülei mert megkeserithetitek vele a gyerek életét....
2013. dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Vannak. Bár nekem a most menő nevek némelyike is a rettenetes kategória.
2013. dec. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!