Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan háborodotott fel a...

Jogosan háborodotott fel a főnököm? Érdemes egyáltalán foglalkoznom ezzel?

Figyelt kérdés
2 és fél év munkaviszony után előléptettek,majd rá 8hònapra bejelentettem hogy 8hetes terhes vagyok. A fönők kiakadt,hogy akkor miért vállaltam el az előléptetést még akkor. Hozzáteszem akkor még tényleg nem terveztüj a babát. Két másik munkatársnőm is teherbe esett az elmùlt fél évben és ezért mivel kis cég ez tényleg most soknak tűnhet a szemében,de attòl mert más is babát vállal,nekem miért kellene tovább várnom??
2015. márc. 15. 19:04
 1/9 A kérdező kommentje:

*háborodott

Bocsi az elìrásért!

2015. márc. 15. 19:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos, ne foglalkozz ezzel. Jah, es gratulalok a babahoz. :)
2015. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
bekaphatja:P
2015. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát, én nem foglalkoznék vele. Persze, majd a főnök igényeihez, meg a kollégák szüléséhez igazítom a gyerekvállalást, hát hogyne...
2015. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudja, hogy tervezett a baba? És ha becsúszott? Honnan tudhattad 8 hónappal ezelőtt, hogy becsúszik egy gyerek? <-- erre nem is gondolt?

Gratulálok amúgy!:)

2015. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

A főnökkel ne foglalkozz. Semmi köze a te gyerekvállalásodhoz.

Sosem tudhatod, mit hoz az élet. Főnököd még sok lehet (lesz is), de gyereked nem. Élvezd ki a terhességet, a babavárás időszakát és ne törődj a főnökkel.

2015. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Mekkora gyökér :D CSak nem képzeli, hogy ebbe is beleszólhat? :O

Így járt.

2015. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet, h egy helyen dolgozunk??;) nalam is ez volt tavaly, kiakadt, h miert nem szoltam elobb, h tervezzuk, es hogy minek 30eves korom elott szulni.. nem is beszeltunk azota!
2015. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy paraszt! Nem is értem mit gondolnak azok az emberek akik így reagálnak egy ilyen örömhírre. Bosszantó, de próbálj meg nem foglalkozni vele.
2015. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!