Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kapom meg többször is,...

Miért kapom meg többször is, hogy miért nem "éltünk még egy kicsit" mielőtt jön a baba?

Figyelt kérdés

26. szülinapomra várjuk,8éves kapcsolatba,1éves házasságba,saját lakásba.

Komolyan korai?!


2015. márc. 15. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki maga tudja. Nekem korai lett volna. Nekünk is volt 26 évesen saját lakásunk, 7 éve együtt éltünk a férjemmel, de még csak 2 éve dolgoztam, még csak 2 éve éltem igazán felnőtt életet.
2015. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem gondoltam volna, hogy ezt még egy 26 éves nőnek is mondogatják. Szerintem ez egy tök normális életkor.
2015. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
mert idiótákkal vagy körülvéve
2015. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem korai, én májusban leszek 27, júliusban szülök. Ha az első terhességem sikerült volna (sajnos elvetéltem), alig múltam volna 26, mikor szülök. 5 éves kapcsolat, másfél éves házasság, saját lakás, rendezett anyagiak. Nekem mondjuk nem mondogatják, hogy korai, de elnézve a velünk egyidős barátainkat, talán azért érezhetik sokan annak, mert a legtöbb embernek ennyi idősen eszében sincs még családozni, inkább buliznak. Kitolódott ez a dolog nagyon, most már az a furcsa, ha valaki nem vár legalább 30 éves koráig.
2015. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Pont ezekkel a parameterekkel szultem en is tavaly. Egyaltalan nem korai! szerintem az a fura mikor 30folott allnak neki a gyerekvallalasnak, h eljenek.. mintha a gyerekkel egyutt meghalna az ember..
2015. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Az ismerőseim közül, akik 30-on túl vállaltak gyereket egyik sem azért várt, mert bulizni akart, vagy úgy gondolta, hogy gyerekkel meghalna. Azért szültek később, mert először megteremtették a gyerekvállalás feltételeit. Olyat viszont többet is ismerek, aki felelőtlenül vállalt fiatalon gyereket és alig várja, hogy egy-egy buli kedvéért lepasszolja a gyereket.
2015. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az emberek mindig b.aszakodnak valamivel. Ha szülsz, akkor korai, miért nem vártatok. Ha meg nem szülnél, akkor azt kérdezgetnék, hogy mikor jön már a baba...
2015. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert idióták, azért. :D Én nálad jóval fiatalabb vagyok, második babóval vagyok mindennapos és nem gondolom hogy bármiről is lemaradtam volna. Életem legszebb évei ezek, megvan mindenünk ami kell és folyamatosan fejlesztjük magunkat és a házunkat is. Ha az ember arra várna hogy mindene meglegyen, egy fél gyerek sem születne soha. Van olyan ismerősöm aki 34 és 36 évesen szült jó körülmények közé, aztán azóta putrisok lettek, még kenyérre is alig futja. Kölcsön kölcsön hátán, a gyerekek érkezésével ellaposodott az életük, onnantól megszűntek létezni, a kapcsolatuknak szintén annyi. Csak az adósság és a nyomor tartja őket össze. Ennyit a nagy körülményteremtésről. Tudjatok megélni és fejlődőképesek legyetek, ez a lényeg! Nem az hogy mid van vagy hány éves vagy. Arra hülyeség alapozni. Én 20 évesen szültem és már eleve a gyerekhez igazítom az életemet. A szórakozásról meg annyit, hogy aki azt hiszi van olyan hogy"kiszórakozom magamat" az jó nagy hülye szintén. Én sosem illegettem magamat részegen bulikban és büszke vagyok rá hogy nem éltem iszákos, züllött vagy ribncéveket "szórakozás" címszóval. Olyan dolgok foglalkoztatnak, amiket gyerek mellett is csinálhatok. És a férjemet is. Kikapcsolódni MINDIG kell, gyerekkel is! Általában azok esnek pofára és laposodik el a családi életük/házasságuk, akik így gondolkodnak. "Legyél X éves." "Legyen ezed meg azod." Az ilyen emberekre még véletlenül sem szabad hallgatni... Tudjatok megélni, legyen hova fejlődnötök, teremtsetek lehetőségeket és érezzétek magatokat késznek a gyerekvállalásra. Ezek az alapjai mindennek. Hiába van pénzed meg házad, hiába vagy 40 éves ha nincs meg benned az alkalmazkodás (elfelejtek élni és nőnek lenni a gyerek születésével - a gyakori hiba ugyebár), a kitartás és mindent gépiesen csinálsz, mert szerinted ez a helyes manapság - és nem azért mert így ÉRZED. Szóval én csak bíztatni tudlak. Fiatal vagyok, jól élünk, boldogok vagyunk , fejlődünk szépen, nem felejtettem el nő lenni és élni, IMÁDOK anya és feleség lenni - kell ennél több? Ne hallgass a begyöpösödöttekre.
2015. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocsanat, remelem olvashato. Teljesen elfelejtettem hogy ez a bongeszo nem tamogatja az ekezeteket. :(
2015. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, komolyan, egyszer nem néztél a monitorra, miközben írtad?
2015. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!