Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kapom meg többször is,...

Miért kapom meg többször is, hogy miért nem "éltünk még egy kicsit" mielőtt jön a baba?

Figyelt kérdés

26. szülinapomra várjuk,8éves kapcsolatba,1éves házasságba,saját lakásba.

Komolyan korai?!


2015. márc. 15. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem konkrétan téged tartanak valamiért fiatalnak a gyerekvállaláshoz, nem általában a 26 évet tartják korainak.
2015. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

10 - es, látszik hogy nem sokat konyítasz ezekhez a dolgokhoz, de akkor legalább tájékozódj és hülyeséget ne írj...


1: Telefonról írok.


2: Ezt a gépeléskor nem látni, csak miután elküldte a szöveget. OTT lesz hibás, NEM a szövegmezőben.


Most másik böngészőről vagyok és jó. Az előzőt hónapok óta nem használtam és megfeledkeztem róla hogy ott nem mennek az ékezetek. Ennyi. Tudatlanságból ne offolgassunk már...

2015. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem korai, meg ezt Ti döntitek el, ilyen körülmények között, amit írtál, senkinek semmilyen beleszólása nincs.

Bár én épp elmúltam 30, amikor szültem, viszont egy viszonylag friss kapcsolatba, hiszen 1 év után lettem terhes, még össze se költöztünk... Én is ugyanezt kaptam, hogy még éljek, éljünk, nem ismerjük egymást, jajj, mi lesz, stb. Aztán mi le...tuk, amiket mondanak, azóta van 2 szép gyerekünk és így is élünk, szépen, boldogan:)

2015. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt én is megkaptam már! Elegem van az ilyen bunkó kérdésekből, mint pl a "terveztétek?", meg a "jól meggondoltátok?"! Komolyan semmi nem jó az embereknek. Nagy örömmel belevágunk a babatervezésbe, rögtön sikerül is...erre nem örülnek velünk hanem ilyen beszólásokat hallunk! Sokan szerintem bele sem gondolnak, hogy miket mondanak!
2015. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%
A legideálisabb életkor.
2015. márc. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!