Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha meleg férfiként saját (nem...

Ha meleg férfiként saját (nem örökbefogadott) gyereket szeretnék, hol induljak el? 23/F

Figyelt kérdés

Jelenleg még 23 vagyok, még csinálom az egyetemet, olyan 27-28 éves korig. Bár most is vágyok egy gyerekre, akiről gondoskodhatnék, akit felnevelnék.


Az ideális gyerekvállalási időszak szerintem 27-37 évesen lenne szerintem.

A legjobb az lenne ha én is majd közeljövöben mint párkapcsolatban élő meleg férfiként megkérnék egy leszbikus ismerős párt, hogy négyesben vállaljunk gyereket, így legalább találkozna az anya és apa mintával is és közvetlenebb kapcsolat lenne a szülők közt is.


Párom sincs, de ha a jövendőbeli párom nem akarna gyereket, akkor én biztos elhagynám és egyedül vállalnám be baba projektet. Szóval akkor egyedül is bevállalnám, talán örökbefogadnék és nálam a bőrszín se számít.



2015. márc. 16. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
leírtad a választ a kérésedre :) ha mindenképp sajátot szeretnél, akkor én is úgy gondolom, egy leszbikus pár lenne az ideális :)
2015. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen is a nemi orientációd, egyedülállóként Magyarországon szinte esélyed sincs örökbe fogadni.


Itthon a béranyaság is tiltott.


Ezekre külföldön lehet esélyed.


Arról pedig lebeszélnélek, hogy "csak úgy" gyereket csinálj valakinek, mert semmi garancia nincs rá, hogy aztán az illető egyáltalán a gyerek közelébe enged (törvényileg persze köteles lenne, de a valóság kicsit más: elég ha ellened neveli, már semmire se mégy azzal, hogy láthatod).

2015. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Ne akarjál gyereket.
2015. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel még fiatal vagy, szerintem simán megpróbálkozhatsz egy olyan országba menni, ahol ez megengedett (ha nem is kifejezetten melegként, de egyedülálló férfiként tudsz örökbe fogadni). Tudsz tudatosan készülni rá, nyelvet tanulni stb. A 27-28 éves korig szerintem kicsit nehézkes lesz, de nem vagy még semmivel sem elkésve, 30-35 évesen is boldog apuka tudsz még lenni.
2015. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helyesírás egyes, leülhetsz! Mit jelent az, hogy csinálom az egyetemet? Egyetem építkezésénél dolgozol és ezt fogod CSINÁLNI még néhány évig. Tanulni az más! Gyereket sem csinál az ember, hanem szül és felnevel vagy férfi esetében családot alapít ezt így mondjuk. Gondolom, remélem, hogy nem kommunikáció vagy más bölcsész szakra jársz. Meglehetősen leegyszerűsítve gondolkozol, ha gonosz lennék azt írnám primitíven.


Remélem, hogy nem bántottalak meg! Legyél igényesebb önmagaddal kapcsolatban! Járj gyakrabban könyvtárba, olvass, művelődj, hogy a gyereked majd büszke lehessen az apjára.


egy meleg srác

2015. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!