Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves fiam meleg oldalakat...

15 éves fiam meleg oldalakat nézeget a neten. Lehet hogy a későbbiekben is a saját neméhez fog vonzódni? Nem tudok vele erről beszélni sajnos.

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 16:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy már észrevette magán ezt,csak nem meri elmondani.De miért nem tudsz vele beszélni?Az lenne a legjobb,ha leülnétek és megbeszélnétek,hogy miért néz ilyen oldalakat.

Sok sikert!

2009. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Elfordulhat,hogy neki a saját neme tettszik...!Próbálj vele beszélni!!!

De semmiképp ne akard megváltoztatni,mert nem lehet!

Sok szerencsét!

2009. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban normális,hogy kíváncsi.Attól még nem lesz homo.

Ha mégis az lenne sem kell szégyellni,attól a te fiad:)

2009. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%

Az, hogy a fiad meleg oldalakat nézeget nem bizonyíték, hogy ő is meleg. Majdnem minden fiú megnéz ilyen oldalakat, főleg ebben a korban. Kérdés, hogy ez már régóta van-e így és sűrűn történik vagy csak nagyritkán. De még ez sem bizonyíték arra, hogy a saját neméhez vonzódik. Rengeteg fiú, férfi van, aki "eljátszik a gondolattal", de ha valóságossá válna a lehetőség, hogy kipróbálja, akkor undorodva fordulna el.

Próbáld megfigyelni, hogy az utcán vagy más forgalmas helyen, hogyan reagál a szép lányokra (esetleg néz-e fiúkat), zavarba jön-e egy lány közelségétől vagy éppen nem.

2009. máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem lehet hogy azért is nézegeti a férfiakat a neten, mert egy kis önértékelési zavar van, mint minden tininél, és arra kiváncsi hogy a képeken lévő " tökéletes' férfinek mekkora, hogy áll fel, ugy mekkora, milyen az izomzata, milyet képzel el később ő is magának.... Ha az utcán a fiúk után forog, az már más kérdés. Az apja nem beszélgetne vele mint haver? Hátha tenne fel apának kérdéseket!
2009. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javasolnám, hogy beszélj vele, de ne reagélt túl a dolgokat, csak higgattan, éreztesd vele, hogy bármi is történik ő még a fiad marad...de egyébként ilyen fiatal korban még nem lehet eldönteni hogy mi lesz vele később...megváltozhat
2009. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Miért is nem tudsz vele beszélni? Nincs szád? Vagy neki nincs? Vagy egyikőtök nem magyarul beszél?

Más kizáró okot nem látok...

Amúgy nem feltétlen lesz meleg, csak abban a korban van, hogy érdekli minden.

De ha igen, akkor mi van? El kell fogadni, szeretni tovább és kész.

2009. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk viselkedését ilyen szinten már nem értem, és az életkori sajátosságokkal is csak részben vagyok tisztában, de azt tudom, hogy én nő létemre megnézegetem a leszbikus oldalakat is, tájékozódás és kíváncsiság végett. Ettől még nem vagyok leszbikus.

Szóval sok minden lehet a háttérben nála is.

Amúgy ha nem mersz nyíltan rákérdezni, hogy neki tényleg a fiúk tetszenek -e, akkor kérdezgesd a lányokról! Volt -e már barátnője, van -e olyan lány, aki tetszik neki? Számára milyen az ideális lány? Szerinte ki a legszebb színésznő? A haverjainak van -e barátnője? Ilyesmik.

Különben honnan tudod, hogy azokat nézegeti, és hogy valóban ő nézegeti e? Azt nem tudod, hogy ez rendszeres -e, vagy lehet, hogy csak odatévedt?

(23/L)

2009. máj. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

még az is lehet, hogy egy haverja küldött át neki egy linket msn-en, mondván, hogy ez de durva, és azért nézte, hogy jól megbotránkozzon.

Utána jókat röhögnek, meg megállapítják, h még ilyet. Ha máskor is nézegette, akkor az is lehet, h mindegyiken más volt a meglepő, ő meg csak kapta a linkeket, h ez meg még durvább.


Tehát sokféle oka lehet, úgyhogy valóban az a legjobb, ha mégiscsak megbeszéled vele a témát, és felkészülsz minden válaszra. Arra is ha azt mondja, hogy igen, hát érdekelték, és arra is, ha jól kinevet, mert hogy csak kíváncsiságból megnézték a haverjával, és eszébe se jutna.

2009. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Beszélj vele, de ne kérdezgesd a lányokról, mint azt ahogy valaki javasolta, mert neki arról kellemetlen beszélni, ha meleg. én is kb. 15 lehettem, amikor ugyanez megtörtént velem. Engem iszonyúan lecsesztek...és azóta ilyenekről abszolút nem beszélünk és semmi sem olyan mint volt, mert tudom, hogy nem beszélhetek velük teljesen egyenesen. Biztosítsd arról h ugyanúgy szereted meg ilyesmi az tök jól eshet, legalábbis nekem jól esett volna:S
2009. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!