Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyilvános wc. Más gyerekével?...

Nyilvános wc. Más gyerekével? Hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

bébiszottelek egy 2 éves fiút.

uszoda-játszótér-játszóház..kora reggeltől úton vagyunk.

néha már majd behu... mire hazaérünk.


vannak mosdók útközben,de nem merem használni,mit csinál addig a gyerek? ha a lakásban vagyunk is csak akkor tudok elmenni,ha épp alszik,vagy az etetőszékben van.mászik,pakol,nem merem egyedül hagyni.

hogyan oldanátok meg?

sajáttal hogy csináljátok?


2015. márc. 19. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Bevittem a vécébe. Most ő vigyáz a kicsire, ha be kell mennem.:)
2015. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajátot beviszem magammal. 5 évesemnek már van hogy azt mondom, várjon meg a wc ajtaja előtt, de csak mostanában, korábban nem mertem volna ott hagyni egyedül egy nyilvános helyen.
2015. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Uszodában nincs felügyelő?
2015. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 évesen bevittem magammal. megfogta a táskámat, ez volt a dolga, tök örült, hogy feladata van és legalább nem engem lesett :D

most 5 éves, most már megvár az ajtó előtt. nem a kinti ajtó előtt, hanem bejön belem és a fülke előtt áll, szintén fogja a táskám és büszke, hogy feladata van :D

2015. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!