Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha ide ír egy szegény kismama?

Ha ide ír egy szegény kismama?

Figyelt kérdés
Miért esnek neki hogy "köttesd ki a netet". Ennek mi értelme van? Megfigyeltem hogy mindig így van, de nem értem miért mondják. Havi 2000 forinttól megjavul a helyzet? És nem lehet csak úgy lemondani, hisz előfizetésés általában...
2015. márc. 20. 21:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%

"És nem lehet csak úgy lemondani, hisz előfizetésés általában..."


Nem azért nem lehet lemondani, mert "előfizetéses", hanem mert a sok majomember hűségszerződést köt, mert azt hiszi, attól majd milyen jól jár. Aztán ha meg akarja szüntetni a szerződést, akkor meg nagyon csodálkozik.


Egyébként meg köttesd el a petevezetékedet, akkor nem lesz belőled szegény kismama. Vagy az ondóvezetékedet, és akkor kispapa sem.


Ja, és légy szíves, köttesd ki a netet.

2015. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Azért "esnek neki", mert a szegény kismamáról általában kiderül, h a gyerekei éheznek, ő meg ül a net előtt. És igen, ha nincs pénzem ennivalóra sem, akkor minden luxust megvonok magamtól, hogy legyen, főleg, ha a gyerekemről van szó.

Bosszantó a kéregetés, miközben a szegény kismamának digitévéje van, internetelőfizetése, lehet, dohányzik is, a több i ember meg adjon enni a gyerekeinek, miközben ő nem mond le a luxusdolgokról.

2015. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Első neked mi a bajod? :o
2015. márc. 20. 22:13
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

internettel lehe manapság munkára jelentkezni, önéletrajzot küldeni, tájékozódni a törvényekről, segíteni, segítséget kérni, akár egyeztetni(ha egymás gyerekére vigyáznak a telefon drágább lenne)

internet világban, internet nélkül..egyenes út a padlóról a padló alá..

2015. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%
*talán azért esnek neki, mert akiknek pénze van, nem tudja milyen anélkül.
2015. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy az előttem szóló is írja.

Mindig azok ítélkeznek, akik nincsenek ilyen helyzetben.

Vegyünk példának engem.

Havi 4 ezer forintért van telefon, tv, internet.

Ha ezt lemondanám, akkor lenne plusz 4 ezer forintom havonta, ellenben ülhetnék a csöndben mindenféle információ, szórakozás és kapcsolattartás nélkül.

A mobilomat nem használom, mert drága, a családdal egymás közt ingyen beszélhetünk a vonalas telefonon.

Az ismerőseimmel neten tartom a kapcsolatot, ha valami információra van szükségem, azt is a neten keresem ki és esténként szeretek megnézni egy-egy filmet a tv-ben.

4 ezret igazán megér, hogy ne legyek elvágva a külvilágtól pedig szegény vagyok és mások segítségére szorulok anyagilag.

2015. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Te jó isten...első te nem vagy teljesen ép. hogy írhatsz ilyet,hogy köttesse el magát? Már nem azért a két forintért,de iszonyat sok eset van amikor igen van pénz stb. jön a baba,mindenki happy anyagilag is stabilnak látszik a helyzet. Aztán bármi történhet,ami miatt elveszti a munkáját vagy munkaképtelenné válik. Anyukádnak is el kellett volna köttetnie magát? Ahogy látom az alpári stílusodból,jobb lett volna,már ne haragudj. Én is köttessem el magam? Babát várok,most jól vagyunk anyagilag,nem mondom,hogy luxusban élünk,de van mit enni,stb. de nekünk is adódhat olyan,hogy rossz helyzetbe kerülünk. Akkor mit csináljak? Dobjam ki a gyereket az ablakon? És igen,igaza van az előttem szólónak,aki azt írta,hogy interneten lehet állásra jelentkezni,bármit el lehet intézni. Ebben a világban az internet már nem luxus,hanem szinte létszükséglet,mert nagyon sok minden azon keresztül történik.
2015. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Ez olyan mintha én azt mondanám, éheznek a gyerekeim, adjatok konzervet, babaruhát, játékokat, bútorokat. Postát nem fizetek, nincs pénzem. Elmenni sem tudok érte busszal, nincsen pénzem buszra sem. Hozd ide az ajtóm elé. Ja, a net? Azt nem köttetem ki, kell a szórakozás és különben is csak havi 4-5000, ennyi jár nekem.
2015. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Ja és igazad van édesanyámnak is el kellett volna köttetnie magát... ő is került rossz helyzetbe,akkor 2 gyerekkel,meg került rossz helyzetbe 3-mal is. De ilyen elven akkor minden ember ahogy megérett arra,hogy gyereket nemzzen köttesse el magát és akkor szépen ki is hal az emberi faj. Logikus...
2015. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Látom már itt is megjelentek a rosszindulatú hozzászólók, ugye kedves 23:00-i hozzászóló....

Kívánom, hogy soha ne kerülj olyan helyzetbe, mint én.

Viszont ne is ugass bele olyanba, amibe nem tudod magad beleélni!

2015. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!