Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon fiatal anyukák vannak...

Nagyon fiatal anyukák vannak itt? (14-19 éves korig)

Figyelt kérdés

Fiatal anyukák tapasztalata érdekelne.

Hány évesen lettél terhes? Hogyan mondtad el a párodnak? A szüleinek? Párod szüleinek? Iskola? Hogyan éltetek utána? Hogyan éltek ma?

Ma olvastam egy nagyon szép cikket egy fiatal anyukáról, és megjött a kedvem ilyenek olvasgatásához, nagyon meghatott az a cikk, amit olvastam. :)


2015. márc. 21. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Kismama vagy?
2015. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
15 évesen lettem terhes. A párom és az anyuka mondta vegyek tesztet és örültek neki.párom mondta el a szüleimnek.odaköltöztem hozzá amíg vége nem lett a sulinak. Elment dolgozni és most is együtt élünk. Az iskolát estin csinálok. Közgazdaságiba járok. A fiúnk 26-án lesz 10 hónapos. Imádjuk őt és egymást. Van egy cikkem a hoxán:egy tini mami története címmel.:)
2015. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Bocsi a hibákért. A telóm átírja
2015. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. kérdező: Nem, nem vagyok kismama!

2. kérdező: Elolvastam a cikket!! Nagyon szép történet! Szépen alakult az életed úgy olvasom. Tegnap egy hasonlóan szépet olvastam, mint a Tied. Sok boldogságot nektek! :))

2015. márc. 21. 15:25
 5/8 A kérdező kommentje:
Párod hány éves?:)
2015. márc. 21. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Koszi:) 21 lesz nemsokára:)
2015. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkább gyerek anyák és fiatal anyukák jobb cim lene mert a 14 éves még gyerek,19 éves meg felnőtt de fiatal anya.
2015. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Jogos. :)
2015. márc. 22. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!