Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák. A baba el...

Fiatal anyukák. A baba el lökött titeket egymástól a pártokkal vagy inkább szorosabbá tette a kettőtök közötti kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Háát, inkább el! Mert még mindig nem az igazi a szex, meg neki fikarcnyi lövése nincs egy babához, ami engem hihetetlen módon zavar! Összeségében minket kicsit "széthúzott" de küzdünk mert mindketten imádjuk őt!
2014. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A babával járó mindenféle inkább rontott a kapcsolatunkon. Nem is értem, hogy egyesek miért hiszik azt hogy egy baba összehozza a párokat... :)

Amúgy a házasságunk nagyon jó, de próbára tette az elmúlt másfél év...

Nehéz újra a réginek lenni, újra úgy szexelni, és annyiszor mint előtte... hiába türelmes a férjem, sokat vitatkoztunk az miatt hogy "már megint nincs kedvem"...

2014. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem változott a kapcsolatunk .:-) Negatív irányba biztos nem . Összeteszem a kezem ,tudom nem elsődleges szempont ,de a házaséletünk rovására sem ment a gyerekvállalás .
2014. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első inkább össze, viszont a második már erősen széthúzott (kis korkülönbség). Most kezdünk visszatalálni lassacskán egymáshoz (20 hónapos a kisebb)
2014. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekunk meg csak 2.5 honapos, de rajtunk is lazitott. nagyon szeretjuk egymast, a szex nem lenyeg, gyerek elott se voltunk nagy lepedo akrobatak. viszont kevesebb idonk jut egymasra, de.en ugy erzem mi még ezt is előnyunkre forditjuk mert annal jobban orulunk a kettesben eltoltott percelknek. de akkor sem szepithetem: eddig a gondolataim 100%a a ferjem volt, most viszont 70%a a baba. kérdés hogy o ezt meddig tudja majd megerteni, hiszen o kevesebbet van a babaval, neki meg mindig en vagyok a 70%.
2014. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi még csak két hónapja.gyakoroljuk a dolgot, eddig mondhatom, h össze. A közös nehéz percek összekovácsoltak minket mégjobban. Nincs veszekedés, mindig a pihentebb, türelmesebb veszi át a babát ha sír, lessük egymás igényeit. Ő nagyon megbecsül amiért így bírom nem könnyű szülés után, én meg őt mert mindenben segít és remekül elvan a picivel!
2014. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 hónapos a babánk és hatással volt a kapcsolatunkra. Előtte mindig mindenben egy volt a véleményünk, de ez megváltozott. Úgy érzem kicsit eltávolodtunk, mert nekem a baba körül forognak a gondolataim (tudom, hogy túlzásba esek), neki pedig furcsa, hogy már nem ő a világ közepe. A szexuális életünket is megviselte, mert fáradt vagyok. Nagyon sokat éjszakáztam a babával hasfájás, fogzás és nátha miatt. A hátam közepére se kívántam a szexet. Ezen a téren most kezd realizálódni a kapcsolatunk. Nem gondoltam, hogy ennyire megváltozunk a baba miatt, de bízok benne, ahogy telik az idő jobb lesz a helyzet.
2014. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem részben jobb lett, mert a párom "megszabadult" tőlem :)

Imádja a gyereket, rohan haza munka után, látom rajta, hogy örül és nyugisabb is, mert nem hajtom állandóan, engem teljesen leköt a baba és kb. az apja felszabadult én meg lekötődtem. Nem tudom jobban leírni szerintem :)

2014. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még szorosabb lett a kapcsolatunk.
2014. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
krédező gyerekeid párodal összekötöt titeket vagy szétválasztot? szorosab kapcsolat közös gyerekkel,közös gyerekkel gyakori,de a gyerek maitt szétmennek ritka
2021. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!