Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a pénz nem számítana,...

Ha a pénz nem számítana, milyen babakocsit vennél/vettél volna a gyermekednek? Mi a kedvenced és miért?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2015. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem láttam korábban ezt a kérdést, csak kíváncsi vagyok a válaszokra. Erre a kérdésre ugyanúgy érkezhet olyan válasz is, amiben egy párezer forintos babakocsit írnak, mint ha egy a fentebb említett kérdésben levő fél milliósat.


Nekem pl. egy középkategóriás babakocsi a kedvencem, sajnos korábban nem hallottam róla, így nem azt vettük meg.

2015. márc. 23. 19:13
 3/15 anonim ***** válasza:

Phil and Teds Vibe az abszolút kedvencem. Tesó és sima babakocsi is egyben, háromkerekű, irtó jól manőverezhető, könnyen gurul, átrakható a hátsó ülés előre is... Szuper. Megvettem használtan, ha nem számítana a pénz, akkor vennék egy újat is minden tartozékával együtt. :D

[link]

2015. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem olyan egyfomrának tűnnek a bbaakocsik :(


ami nekem fontos, kisebb, könnyebb legyen, hogy tujak vele akár tögben is simán száguldozni


és "lengéscsillapítós" vagyis ami úgy rugózik a járda felületén


és széles belül a babának 10 hósan is simán feltudja tenni a kezét a feje mellé vastag overálban is


(ezeket soha nem látom a képeken, nem is keresgetek)

2015. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hasonló az ismerősömé is amit 3-as linkelt, csak épp 20 ezres kocsi..de tuti jól menőverezhető, 3 kerekes, a kinézete is teljes, annyi a különbség, hogy csomagtartó felett nincs plusz ülés
2015. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5-ös, nekem előtte Hauck Viper volt, nagyon hasonlít, és jóval olcsóbb tényleg. Csa Mo.-n abból nem lehet tesókocsit kapni, pedig létezik belőle külföldön. 20-ért adtam pont el. :D

3-as voltam.

2015. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem Hauck Viperem van, nagyon szeretem, de ha nem számítana egyáltalán a pénz, akkor egy ilyet biztosan vettem volna: [link]
2015. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utsó: nekem a párom volt úgy vele, h babakocsiból a luxuskategóriát nézzük, mert ő azt szeretné. Ez a kocsi is szóba került, de a review-k alapján hmmm... hogy is fogalmazzak... tökéletes plázázni, de máshová nem jó. szóval nem vesztettél vele semmit.
2015. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha lett volna rá annyi pénzünk,én ezt szerettem volna!Nem kifejezett luxuskategória,de nem is olcsó,de szerintem nagyon praktikus,élőben is kipróbáltuk,szerintem szuper kocsi!

[link]

2015. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Quinny zapp xtra 2-vettünk. Alig vártam, hogy beletehessem a lányunkat. Mikor még nagyon picike volt, újszülött betéttel használtuk, de csak ritkán, inkább hordoztam, téli, pihe könnyű baba volt. Ha pedig vásárolni mentem pl, akkor a babahordozót kattintottam a vázra. Könnyű, jól irányítható, iszonyat picire csukható.


Tesóméknak most ajándékba Mamas and Papas kocsit vettünk, szerintem ezek is szuperek. Urbot választottuk, kicsi

2015. márc. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!