Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két év körüli gyerekedet...

Két év körüli gyerekedet bevinnéd magaddal nőgyógyászati vizsgálatodra?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy babát várok, el kell majd mennem orvoshoz. Viszont egész nap egyedül vagyok a két éves kisfiammal, segítségem nincs, bölcsibe még nem jár. Az párom nem biztos, hogy fog tudni kivenni szabadságot. Ha vinnem kell magammal nem tudom hogy csináljam. Nekem olyan kellemetlen érzés lenne bevinni magammal a vizsgálatra , már értelmes gyerek szerintem nem kéne látnia ezt. Viszont abban sem vagyok biztos, hogy a váróban elmaradna idegenekkel és nem is tudom jó ötlet-e számomra ismeretlen emberekkel hagyni még ha csak 15 percre is. Aki hasonló helyzetben van hogy oldja meg?
2015. márc. 27. 12:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

Én vittem magammal mindig a lányomat. Imádta, amikor láthatta a kis tesót.

Mondhatni: a nap fénypontja volt számára.

Kapott is képet a tesóról és olyan boldogan jött ki a rendelőből. Mindenkinek mutogatta a kis húgit a képen.

Amikor olyan vizsgálat volt, hogy le kellett vetkőznöm, az asszisztens nő oda hívta magához és pecsételtek üres papírra. Ez egyébként állami rendelés, nem magán!


Most nem rég mennem kellett újra dokihoz. Vittem magammal a már 14 hónapos kicsit is. Teljesen jól elvolt. Az asszisztens lefoglalta, amíg a doki megvizsgált. Utána meg elszórakoztatta a dokit. :)

2015. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudna rá senki vigyázni, akkor elvinném magammal. De azt nem értem, hogy délelőtt akarsz menni? Mert igaz hogy én magánorvoshoz járok, de este 7-ig rendel, szóval nem kell szabit kivenni a páromnak, hanem amikor végzett a munkával akkor utána megyünk a dokihoz az előre egyeztetett időpontra, és ha nem vigyázna senki a gyerkőcre, akkor nyilván ő is jönne velünk és párommal lenne addig kint.
2015. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok válasz :-) A babakocsis ötlet nagyon jó lenne de sajnos már nem marad el benne jó ideje. Az eszembe sem jutott, hogy az asszisztens tud rá figyelni, szerintem viszek valamit amit nézegethetnek közben köszönöm a tippet :-)

5 válaszoló itt sajnos nincs függöny,de eddig akárhány nőgyógyásznál jártam egyik helyen sem volt.

12 válaszoló sajnos az én párom nem szakban dolgozik hanem minden nap reggeltől estig. Az orvos hétig rendel, negyed nyolc mire a párom hazaér így sajnos csak úgy tudnám megoldani, hogy vigyázzon rá ha szabit vehetne ki de ezt nem mindig tudja megtenni :-(

Még egyszer köszönöm a segítségeteket :-)

2015. márc. 27. 16:26
 14/15 anonim ***** válasza:

4 éves a lányom, és mivel egyedül nevelem, így a nőgyógyászhoz jött velem már többször is. Semmi gond nem volt. Ült a széken, és szépen megvárt. Elmondtam neki, hogy mi történik, és miért van erre szükség.

Annak idején én is voltam anyukámmal nőgyógyásznál, egyikünkben sem okozott semmit, egyáltalán nem éreztük kellemetlennek.

2015. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nincs egy barátnőd, ismerősöd, akárkid, aki elkísérne a vizsgálatra, s amíg bent vagy, ügyelne rá kint?


Ennyi intim nyugalom neked is jár, hogy a saját nőgyógyászati vizsgálatodon ne lógjon rajtad a gyerek! Az apja pedig vegyen ki fél nap szabadságot, egyszer megteheti, a neki járó huszoniksz nap szabadságból héttel ő rendelkezik. Lehet, hogy kellemetlen, de a gyerekes lét azzal jár, hogy néha esetleg az apa is vállalhat valami pluszterhet.

2015. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!