Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Evel az indokkal kiemelik a...

Evel az indokkal kiemelik a gyermeket a csaladjabol?

Figyelt kérdés

Gyermek otthon nem erzi magat se bisztonsagba se jol.

Nem figyelnek ra, szidjak ot, nem erzi a gyermek h szeretik ot. Ezt ertem szidas alatt: nem csukja be a szoba ajtot erre fel allnak be csukjak helyete majd le hordjak minden fele szemetnek rohadteknak mocskos dog stb... itt reszletesen nem szamoltambe. Ha valaki ir privit mindten infot el mondok. Remelem valaki tud segiteni. 19/L



#gyerek #sírás #bántás #szidàs #öngyilkossàgi kisèrlet
2015. márc. 29. 07:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Háhá, jó vicc volt, magyarul királykisasszonyka lusta becsukni egy ajtót, aztán fel van háborodva, ha szólnak érte. Ennél nagyobb lelki seb sose érje...
2015. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem indok, semmi olyan nem történt a gyerekkel, ami probléma lehetne.


De 19 évesen már nem is vagy gyerek, elég baj, ha mindere úgy kell figyelmeztetni.

2015. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha magadról beszélsz, ugye tisztában vagy vele, hogy már nagykorú vagy?
2015. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Na jo most eleg. Szerettem volna egy normalis valaszt mert a gyerek 12 szer probalt ongyilkos lenni. Direkt irttam h ez meg semmi. NEM NEM EN VAGYOK A GYEREK. SOT OLYAN HULYE SE VAGYOK H NE TUDJAM H FELNOTT VAGYOK. A GYEREKNEK VANAK JOGAI MAR UTANA NEZTTEM ES KERVENYEZHETI H TEGYEK AT OT NEVELOKHOZ. UGYAN IS EZ MAR SOK. AZ APJA GYAKRAN ISZIK A LANY RETEG H RESZEGEN ISMET SZETVERI AZ PAUKA A CSALADOT. ETTOL NAGYOBB BAJ MAR SOSE ERJE MI??
2015. márc. 29. 08:17
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsiszivem, verésről nem írtál egy szót sem a kérdésben.
2015. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdésböl kihagyod a infók nagy részét, akkor miért csodálkozol, hogy nem megfelelöek a válaszok? Senki sem gondolatolvasó, és nem tudhatja, hoyg te mit gondolsz.


Ha egy gyerek nem csujka be az ajtót és emiatt leszidják, az nem ok arra, hogy elvegyék a szüleitöl, ha emiatt összeverik, az igen.

2015. márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy gyerek megpróbál öngyilkos lenni, azt utána a pszichiátrián kezelik. Ha többször megismétöldik, akkor tartósan kezelésbe veszik és a családi körülmenyeket is kivizsgálják.


Ebben az esetben már régen nem élne a gyerek a szülökkel, hanem egy intézetben pszichikai betegek számára.

2015. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De irttam h nem mindent irttam le! Olvasni lukszus.

Monddok meg valamit a lanynak az igazi anya le lepet.

Es meg sorhatnam. Nem csak az ajto csukogatasa miatt van le szidva hanem mindenert!!! Mit gondoltok meddig birja a lany???? Hat nem sokaig az tuti.

2015. márc. 29. 08:25
 9/17 A kérdező kommentje:
NEM IS VETTEK ESSZRE AMIT CSINALT A KEZE A HASA TELE TELE VAGASSAL A SZULOK EBBOL SEMMIT NEM VETTEK ESSZRE. NEM IS FOGLALKOZNAK VELE. CSAK SZIDJAK! O MEG FEL. ITT TOBBET NEM MONDOK IRJON PRIVIT AKIT ERDEKEL A DOLOG.
2015. márc. 29. 08:29
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaa, egy újabb önmagát karcolgató, két "ejnyebejnye" után világfájdalmat érző tini? Nem, emiatt nem fogják őt kiemelni a családjából. Ezt a verést csak úgy utólag költhetted hozzá, mert nem vettek komolyan. Egyébként a helyesírásod botrányos, senki nem vesz komolyan olyan embert, aki képes leírni a "biSZtonságban" é a "luKSZus" szavakat. Nem vagy te 19, valószínűleg magadról írtad ki a kérdést, hazudva a korodról. Ne karcolgasd a hasadat, röhejes, és később nagyon fogod bánni.
2015. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!