Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Exem 2 hetente hétvégén...

Exem 2 hetente hétvégén elviszi, és hozza a gyermeket (3.5 éves fiúgyermeket). Mikor hozza haza, mindig szájra puszilja elköszönéskor! Hányingerem van ettől. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A kisfiam már a hasonló korú fiúkat is szájon akarja puszilni és engem is sokszor, és a lányokkal nagyon nem akar barátkozni. A hülye apja miatt van ez? Ez ugye zaklatás, és feljelenthetem? Nem normális dolognak tartom, hogy egy felnőtt férfi, még ha az édesapja is, de szájra puszilja... Liftezik ettől a gyomrom, és jogi lépéseket szeretnék tenni!

2015. jan. 28. 08:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ez tényleg elég gáz, de nekem úgy tűnik, hogy csak valami indokra vársz, hogy feljelenthesd, mindegy miért...
2015. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
30%

Az exed másokkal is így csinálja? Pl. anyukájával is? Némelyeknél ez így szokás, még ha nekem is hányingerem van tőle. Persze barátokkal nem, csak ilyen szülő-gyerek viszonylatban láttam már szerencsére nem sok helyen.

Szerintem a gyereknek is taníthatod, hogy ezt ne hagyja, ezt nem való. Én még akár odáig is elmennék, hogy egyenesen undorítónak állítanám be. Nyálas leszel a másik gyerektől, embertől, fertőzést kapsz, ronda hólyag lesz a szádon stb. Persze nyilván az apukának is szólnék. Ha nem ért a szép szóból, akkor meg lehet mondani neki, hogy a gyerek és az ő viszonyáról mást is feltételezel, valami nem egészséges viszonyt és ha nem embereli meg magát, akkor tudod hová fordulj és nem fogsz rajta gondolkozni egy percet sem.

2015. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
En nem tudnek igy beszelni a ferjemmel akkor sem ha elvalnek tole... Egyszer a ferjed volt, hogy tudsz most undorodni tole? Jogi lepesek... meg jo hogy megszabadult toled. Ahelyett hogy elmondanad neki, civilizaltan, hogy szerinted nagy fiu mar hogy szajra puszit adjanak neki, te jossz a feljelentessel... Zaklatas.... mert szajon puszilja a gyermeket... te sem vagy normalis...
2015. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy zaklatás!

Valakiknél szokás, hogy a kisgyerekeket szájon puszilják. Nincs ebben semmi durva.

Egyébként meg könnyen megoldható, beszélj normálisan az exeddel, hogy ne tegye, mert talán ezért a kisfiú másokat is szájon akar puszilni. Annak meg ugye nem biztos, hogy mindenki örül.

De azért ilyen nagy tragédiát nem kell ebből csinálni, hogy zaklatás, meg feljelentés.

2015. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A kedves kommentelőkkel nyílván nem osztom meg azt a sok száz más egyéb dolgot amivel rendszeresen megkeseríi az életünket a kedves apuka.... úgyhogy azt ítéljetek el, akit ismertek, de EZ A DOLOG GYOMORFORGATÓ számomra és hiába mondom szépen.... AZÉRT IS CSINÁLJA! Tehát, hozzáértő szakembert keresek a kommentelők között!
2015. jan. 28. 08:47
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

és igeeen!!! megvan !!! sikerült fogást találni az exen, hogy még jobban ellene hangold a gyereket ... gratulálok!


jelentsd fel pedofíliáért, tiltasd el a gyerektől, mit képzel ez a szemét!

(egyébként van család, akiknél ez természetes, a többségnél nem ... 12 évesen már nem fognak szájrapuszilkodni)

2015. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
dehogy keresel te hozzáértő szakembert a kommentelők közt (már az ötlet is nevetséges, hogy itt keresel szakembert) ... te egyszerűen tömeget keresel az álláspontod igazolásához, mert együtt köpködni jobban esik
2015. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Jó hát mondjuk az sem kis fogás, hogy 5 m-es boák közé viszi, vitte haza az anno is az 1 éves gyereket is, amiket folyton szabadon enged.. Okoska... Egy agresszív állatot védesz te most, és igen, ez amit írtam igen undorító... nem "fogás"!!!!!
2015. jan. 28. 08:51
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Ehhez nem kell szakember. Ez nem zaklatás, hanem családi szeretet. Ezért nem jelentheted fel. Próbáld ki, körbe fognak röhögni :)
2015. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, hagyjuk már... Nem is olyan régen még gyereket csináltatok, most meg feljelentgetnéd meg jogi lépéseket tennél?

Akkor tettél volna lépéseket, amikor ...khm...

Nevetséges.

2015. jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!