Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Letezik olyan egy a szülö nem...

Letezik olyan egy a szülö nem szereti a gyermeket? (lanyat) Vagy sajnos hogy az egesz csalad nem szereti?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, engem is utálnak. ez van, Én túl léptem ezen így 28 éves koromra. Én sem szeretem őket
2014. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
velem is ugyanez van :(..anyiraa fajj
2014. dec. 14. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Létezik. Te miért nem szereted öket?
2014. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mai világban egyre több ilyen van sajnos....de ha saját lábra tudsz állni akkor nem kell a családdal foglalkozni,hogy szeretnek vagy sem....nem könnyű az ilyent feldolgozni de erősnek kell lenned!
2014. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert sokat szenvedek miattuk es ok sem szeretnek..igy ensem oket !
2014. dec. 14. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Létezik, az én anyám is ilyen.
2014. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyen cipőben jár, én is így voltam, az keressen magának "anyapótlót", de komolyan mondom, valamilyen idősebb nő vagy esetleg férfi személyében, persze minden szextől menteset, akivel bizalmasan meg lehet osztani minden gondodat, bajodat.
2014. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!