Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogy beszéltek a gyereketek...

Ti hogy beszéltek a gyereketekről? Mintha szimbiózisban lennétek ("kijött a fogunk", "mi ezt a tápszert esszük", "vastag overált hordunk" stb. ), vagy mint különálló lényről ("már ül", "tegnap felállt", "kicsit beteg" stb. )?

Figyelt kérdés
Engem a szimbiózisos megoldás teljesen kiakaszt, nem tudom, miért.
2015. márc. 30. 13:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy beszélek a gyerekekről, mint különálló lényről.
2015. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
E/3
2015. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én külön személynek tekintem :).amikor vele vagyok kettesben akkor szoktam többesszámozni, mert mi csináljuk, mi vagyunk, stb. Mikor nem volt gyerekem akkor is idegesített, ezért odafigyelek rá..
2015. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen, most pl. betegek vagyunk, mert ő is szörcsög meg én is. De foga csak neki jön jelenleg, az enyémek már kint vannak, és nem fog új nőni... (sajnos :/ :D )
2015. márc. 30. 13:37
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként. Annyira unatkozom, már ilyen hülyeségeket kérdezek itt a gyk-n! :) De ez tényleg érdekel. Mini felmérés.
2015. márc. 30. 13:38
 6/24 anonim válasza:
88%
Engem is kiakaszt, ha valaki így beszél vissza is szoktam kérdezni, hogy pl. tényleg neked is kijött a fogad?
2015. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

kulon lenyrol :)


de mar regota nem zavarnak a szimbiontak se. van ali egyszerubben anyabb mint mas. en meg nem. elferunk egymas mellett :)

2015. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
29%
Az én fiam már nagyobb, 3 éves lesz, de nem volt rám jellemző soha a többesszámban beszélés. Biztos vagyok benne, hogy néha kicsúszott, de nem volt gyakori. Ettől függetlenül egyáltalán nem zavar, ha más így beszél. Ő dolga. Ne haragudj, de tényleg nagyon unatkozhatsz.
2015. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Kulonallo lenyrol.


"De foga csak neki jön jelenleg, az enyémek már kint vannak, és nem fog új nőni... (sajnos :/ :D )" - nem birom abbahagyni a nevetest. Pedig nekem is jo lenne ket frissen kibujt fog. :)

2015. márc. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
15%
Biztos előfordult mikor picik voltak, de nem jellemző. Viszont ritka tahóság erre visszakérdezni. Tipikus bezzeganyás okoskodás, hiszen úgyis tudod miről van szó. Megváltoztatni nem fog
2015. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!