Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20éves vagyok, boldog párkapcs...

20éves vagyok, boldog párkapcsolatban élek a 10évvel idősebb párommal. Gyereket szeretnénk. Van aki még 30éves korában sem érzi magát érettnek, de én biztos vagyok ebben. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!!

án 22 voltam, amikor úgy döntöttünk a 29 éves párommal, hogy babát szertnénk. akkor még egy éve sem éltünk együtt és a lánykérésen túl voltunk, de a lagzi jövő lett kitűzve pontosan a baba miatt. első alkalomra teherbe estem, a legcsodálatosabb pillanat volt az életemben amikor a 2 csíkot megláttam. azóta a 27. hétben járunk, a lagzi továbbra is jövőre lesz, mi pedig soha sem voltunk ilyen boldogok!

szóval a gyerkőc vállalás nem kor kérdése, még ha majd sokszor fogod hallani az ellenkezőjét is...

csak mindketten akarjátok ugyan úgy!! :)

hajrá!! szorítok nektek!! :)

27 hetes pocakos

2008. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! Én 20 évesen szintén úgy éreztem, hogy gyereket szeretnék, de annak a kapcsolatomnak hamarosan vége lett, és úgy alakult az életem, hogy most, 30 évesen várom az első babámat. De ha stabil kapcsolatban élsz, és tényleg úgy gondolod, akkor hajrá!!!
2008. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 20 vagyok és kismama!!! a párom 34. már tavaly óta szerettünk volna babát és most összejött. 2 éves házasok vagyunk és csoda boldogan várjuk a gyermekünket.

a babavállalás nem kor függő, csak akarjátok igazán.

Sok boldogságot!!!! ja egy érdekesség: anyukám 16évesen szülte a bátyámat és azóta születtünk 4-en és most várja az 5.ik babáját.:))

Üdv:10 hetes kismama.

2008. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális,a lényeg hogy te így érzed,és boldogok vagytok!csak mostanában divat 30után szülni,mert a karrier nagyon fontos lett.nyugi,rendben a dolog.
2008. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velünk is ez a helyzet,korban is megegyezünk és ma amikor elmondtam a nőgyógyászomnak hogy babát szeretnénk megkérdezte:nem korai még a baba?Ilyenkor teljesen hülyén érzem magam.Szerintem ha 20 évesen csak egy baba hiányzik az életünkből miért várnánk?Csak azért várjunk pár évet mert "mit szólnak az emberek"?Szerintem mi vagyunk a normálisak nem aki még 30 évesen gondolkodik rajta .Üdv:sorstársad
2008. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok, köszi!!!:-)
2008. aug. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!