Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a hisztim? Párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a hisztim? Párommal megbeszéltük, hogy veszünk egy autót. Megbeszéltük, hogy együtt megyünk el autót venni, de még nem élünk együtt. (csak párkapcsolatban vagyunk, jövőre akarunk összeköltözni)

Figyelt kérdés
Nézegetünk a neten autókat és eldöntöttük, hogy mikor megyünk el autót nézni és együtt mentünk el a szerelőhöz, hogy jöjjön el velünk. Erre párom tegnap közli, hogy megvette az autót, de nekem ki sem jött megmutatni. Inkább olyanoknak mutogatta akiknek semmi köze hozzá. Jogos, hogy most veszekedek érte, hogy én még nem láttam a kocsit?
2011. nov. 23. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nem kéne hisztizned de a veszekedést megértem.
2011. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem jogos,mire fel?Talán nem tetszik?Különben is örülj neki,hogy megvette gondolom ajándék,vagy nem tudom,mert egy fillért sem kellet érte fizetned(én így vettem ki a szavaidból)...más embereknek semmijük sincs te pedig azért hisztizel,mert nem láttad előrre,milyen autót tesznek a segged alá?
2011. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha közösen fizetitek, akkor jogos, ha csak ő vette, akkor nem.
2011. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha párod felé is ezt kommunikáltad amit leírtál, tehát teljesen egyértelműen megbeszéltétek, hogy együtt veszitek meg, és még te is fizettél bele valamilyen részt, akkor igen, érthető a veszekedés. (A hiszti értelmetlen dolog szerintem minden esetben)

Azonban, mivel nem ismerjük a másik - tehát párod - oldalát, így nem is írok egyértelmű véleményt. Lehet, hogy őneki máshogy jött le a dolog, vagy nem beszéltétek meg egyértelműen.

Egyébként meg az is lehet, hogy tényleg meglepetés akart lenni, ezért nem akarta megmutatni neked, te meg jól letörted a lelkesedését egy kiadós hisztivel...

2011. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem teljesen jogos!Megbeszéltétek h együtt veszitek és ő nem állta a szavát.

Ha csak a saját pénzéből vette akkor határeset még megbocsájtható de ha közös pénzből vette akkor marha nagy bunkó:(

2011. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Azon kívül autót gondolom használtan vettétek nem lehet úgy venni min pl amikor bemegyek a boltba kenyérért. Vannak alkalmi vételek, ha nem te majd megveszi más. Megérthetnéd. De hát nő vagy honnan is tudnád ezt.Te úgy se sok vizet zavartál volna max a színére mondtad volna hogy háát nemistudom. Szóval örülj neki és nézd a jó oldalát.
2011. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ki fizette ki a kocsiért az árat?
2011. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg nem mindegy, kinek a pénzéből megy. Ha te is beszálltál, akkor a számonkérés jogos. Ha nem szálltál be, a sértettségednek normálisan is hangot adhatsz.

A hiszti semmikor nem jogos, mert az nem problémamegbeszélés, egy tapodtat sem visz előre. Ne veszekedj, mondd el, miért sért a helyzet, és hallgasd meg az ő nézőpontját is. Lehet, hogy már meg is bánta, hogy kihagyott a projektből.

2011. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 bánomisén ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, hogy mivel kapcsolatban, de ha megbeszéltetek valamit, ha egyértelműen megállapodtatok valamiben, akkor illő lenne, hogy mindkét fél betartsa a szavát.

Nekem is rosszul esne, ha úgy érezném, hiába beszélek meg valakivel valamit, ő ennek ellenére mást csinál. Ennyi erővel megbeszélhetnétek egy randit a Moszkva téren és hagyhatna téged órákig ott ácsorogni, mert meggondolta magát.

Szerintem teljesen mindegy, mi a megállapodás tárgya, az adott szó, az adott szó, be kell tartani.

Azért ne hisztizz vele, csak tisztázzátok, amikor már lecsillapodtál.

2011. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

mi együtt is élünk és megbeszéltük, hogy veszünk egy autót lett is majd két nap múlva eladva és rá egy napra egy másik kocsi, most ez is eladva és épp most ment el megnézni egy másik kocsit. meg volt beszélve, hogy együtt vesszük de istenem férfiak, engem különösen nem érdekel én nem értek hozzá



szerintem ilyenen ne veszekedjetek



a régi exem vett egy kocsit és én voltam az első akinek megmutatta a bnője másnap látta csak, na ha a volt nőjének mutogatja akkor jogosan haragszol

2011. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!