Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől lehet ilyen olcsó ez a...

Mitől lehet ilyen olcsó ez a babakocsi?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, bár még a baba nemét nem tudjuk igy a színnel bajban vagyok. De egy kicsit furcsa hogy ilyen olcsó. Szerintetek milyen lehet? Jó vétel lenne ? :)


[link]


2015. márc. 30. 18:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tetszik? Irtó ronda. Bele nem tenném a gyerekemet... Biztos jó vétel lenne fél milláért :)
2015. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%
Beszarok, komolyan mondom, hogy lehet itt ennyi agyatlan?? Tényleg nem tűnik fel, hogy iróniából kérdezte a kérdező? Úristen!!!
2015. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha ebben az árkategóriában gondolkodhattunk volna, akkor én ilyen kocsit vettem volna: [link]

A kérdésben lévő kocsinak nagy hibája, hogy lent van a föld közelében és hiába nagyok a kerekei, hóban vállalhatatlan ebben kivinni a gyereket. A magyar járdákat ismerve pedig nagy esőben is, a kátyuk miatt is. A föld közelében hideg van, nagyobb a szmog és a gyerek látótere is teljesen természetellenes. Parasztvakítás az egész. A mi babakocsink ennek töredékébe kerül, de hibái ellenére, lehet vele vásárolni menni, még hóban is tudom tolni és sárban. Sajnos utánfutóként sem lehetne használni a fenti kocsit, mivel a magyar kresz szerint tudtommal nem engedélyezett az országban a használata. Ismerve az itteni útviszonyokat és közlekedési morált, ezen nem csodálkozom.

2015. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

7-es, amit belinkeltél nekem kinézetre nem nagyon tetszik.


Valamelyik válaszoló kérdezte hogy komolyan tetszik-e amit venni szeretnék. Igen tetszik :) Olyan rémes?

2015. márc. 30. 20:58
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyon rémes igen. Ne haragudj :)
2015. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszem, nézne nagyokat itt a faluban a sok paraszt, ha én ilyennel furikáznám a fiamat :D Már a 10.000 forintos Pierre Cardin is szemet szúrt nekik :P
2015. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem, amíg nem tudott ülni, mert addig nem tanácsos sportrészbe tenni.

[link]


Az elsőt, a többi túl retro.


Aztán, mikor egyedül ült már, vettünk ilyet. Ezzel könnyű volt utazni, befér a kocsiba, mutatós és könnyű irányítani.

[link]


Nekem nem tetszik, amit linkeltél, ne hari. Túl batár. Hogy néz

2015. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hűű, minél drágább egy babakocsi , annál nyomibb. Nekem nem tetszenek. De amit a 13-as linkelt, nagyon bejön. Én ilyen régimódi vagyok. :)
2015. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szent szar .. sírva röhögök
2015. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!