Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » -án és -ána végű babanevek?

Vas Evelin Flóra kérdése:

-án és -ána végű babanevek?

Figyelt kérdés
A párommal most várjuk a második babánkat. Az ő neve Adrián az enyém Liliána az első kisbabánk neve Marián, ő most 3 éves. Nem rég megtudtuk, hogy úton van a második kicsi. Mivel a fiúk neve -án-ra végződik, így a picinek is ilyen végződésűt szeretnénk ha kisfiú lesz! Ha pedig kiscsaj lesz akkor -ána végződésűt! Tudtok ebben segíteni?
2015. márc. 30. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ki a Vas Evelin Flóra? :) Fiúnévbõl csak a Krisztián ugrik be.
2015. márc. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Roxána, Diána, Tatjána.
2015. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dorián, Flórián, Maximilián, Milán, Szebasztián, Zoltán, Zalán
2015. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bottyán, Kilián, Zorán, Zalán, Jonatán.
2015. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 mincayani ***** válasza:
Hogyha Vas a vezetéknév,figyeljetek a keresztnév hosszára;nekem kapásból a Liliána jutott az eszembe,de a szerintem a Lilien verzió - tesóm kislánya is az - sokkal szimpibb a Vas-hoz.
2015. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mincayani ***** válasza:
Bocs esküszöm elvesztem a nevek rengetegében és a sajátodra nem emlékeztem.:Lilien a befutó azért.:)
2015. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ciprián, Bibiána.
2015. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

fiú:

Iván, Julián, Jonatán, Ilián, Kurszán, Dorián, Kilián, Dusán, Damján, Emilián, Ticián, Felicián, Zalán, Zoltán, Krisztián, Lucián, Milán, Balabán, Belián, Alvián, Cecilián, Szebasztián,


lány:

Roxána, Luciána, Ticiána, Liviána, Fabiána, Bibiána, Klaudiána, Eliána, Tatjána, Gajána, Szilvána, Liána, Oxána, Juliána, Uljána

2015. márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Adriána
2015. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elsõ vagyok. Miért is kellett lepontozni. Mert elsõre csak egy név jutott eszembe? Vagy mert meg merészeltem kérdezni h ki az az Evelin Flóra ha elvileg a neve Liliána?.....pff lehet mégjobban lepontozni!!!
2015. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!