Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kombinált tesztnek meddig jó...

Kombinált tesztnek meddig jó az eredménye?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem tudja-e valaki,hogy a kombinált tesztet milyen értéknél minősitik pozitivnak?nekem1:250 lett az eredmény.Pozitivnak minősitették.De azt olvastam több ilyen intézet honlapján,hogy 1:150 arány számit magas kockázatnak és pozitivnak.Ha igy van akkor az enyém hogy lett pozitiv?Jó Uh eredménnyel és minimálisan alacsonyabb PAPPA szinttel.Bár erről is azt olvastam 0,2MoM-ig jó.Nekem 0.37MoM lett.
2015. ápr. 1. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eredmény addig jó amíg minden érték a normális tartományba esik viszont akármilyen eltérés is van ez nem jelent beteg babát. Illetve ebbe s számban már az a kockázat is benne van ami az életkor miatt van, ennek eleve van egy kockázata. Nem tudom hany eves vagy, nem is kérdem, csak leirtam hogy az is számít kockazatnak ezeknel az aranyoknal. És orvos ha javasollja a dns vizsgálatot akkor ő pozitívnak gondolja, ha nem akkor nem is érdemes foglalkozni vele.
2015. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első:nem értetted a kérdést!Úgy érti a kérdező,hogy milyen arányszámig számít alacsony,közepes,vagy magas kockázatúnak?

Kérdező:ez intézményenként is változhat!Amikor én csináltattam a 250 alatti magas kockázatúnak(vagyis pozitívnak)számított.Az pedig nem minimálisan eltérés,ha 0.2-ig normál,a Tiéd pedig 0.37.Valószínűleg emiatt lett magasabb kockázatú.3 gyerekes

2015. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hopsz.. Akkor Bocsi. Ez nem a legjobb napom szövegértésból.

De attól Függetlenül lehet még igaz hogy a dokija akkor küldi dns-re ha ő magas kockázatúnak gondolja. Bár sztem eltérés esetén érdemes.

2015. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a doki gondolja magas kockázatúnak,erre van protokoll.Ha 250 alatt magas,akkor 260-nál nem mondja a doki,hogy na,azért tessék elmenni genetikára.Ha így lenne igazából mindenkit elküldhetnének,hiszen ez csak egy kockázatbecslés.
2015. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom én nem csináltattam. De attól Függetlenül a doki megnézi a leletet nem?
2015. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen,megnézi.Tehet javaslatot,de a protokollal nem szoktak szembe menni.Ha minden oké-az UH-on is,és a leleteken is,és pl. közepes a kockázat-nem fogja elküldeni genetikai vizsgálatra.
2015. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!