Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kombinált tesztem...

12 hetes kombinált tesztem pozitív lett. Most vagyok 15 hetes, még 2 hét, hogy megcsinálják a magzatvízlevételt, sokat gondolkodom, hogy mennyire biztos a teszt eredménye? A statisztika nem igazán érdekek, ezerszer elolvastam.

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:

Vetess 16 hetesen is vért, és csináltass integrált tesztet.

Hány éves vagy? Hányadik terhesség?

2014. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
35éves vagyok.Volt 2 elhalt terhességem és van 1 kislányom.A genetikus azt mondta szerinte ennek a babának nincs baja,de a teszt eredménye miatt fel kell,hogy ajálja az aminocentézist. Nem tudom mire alapozta a kijelentését,de énbelém már belém ültették az ideget.
2014. aug. 9. 13:38
 3/66 anonim ***** válasza:

Régebben a 35 feletti kismamáknak mindig felajánlották az amniocentézist. Mi azt beszéltük meg a dokimmal, hogy integrált tesztet csináltatok, és ennek az eredményétől tesszük függővé, hogy legyen-e magzatvízvétel.

Mit jelent a pozitív? Mennyi lett?

2014. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Magas 1:35 Ezért ijedtem meg magas volt a hcg + az életkor.Uh nem láttak semmi eltérést.
2014. aug. 9. 14:04
 5/66 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nagyon magas.

Menj el másik orvoshoz uh-ra, valami speckó genetikushoz.

2014. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam rajta,jövő héten megyek megint uh ra. Ha nem lát rendelleneséget elmegyek egy 4D genetikára.
2014. aug. 9. 14:11
 7/66 anonim ***** válasza:
Ha nem gond a pénz, akkor csináltass nifty tesztet, az vervetelbol ad biztos eredményt a downra.
2014. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Nem csináltatok több tesztet csak amit kell,bocsi de lehet hogy nem említettem de elfogadtuk az aminot mert az biztos,legalább is a kromoszóma rendelleneség szűrésében.Csak ez a várakozás,amit nem bír sokáig az ember.
2014. aug. 9. 14:47
 9/66 anonim ***** válasza:
Én is most csináltattam meg a kombinált tesztet,az eredményt hétfőre várom :/ Bízom benne hogy semmi baj nem lesz a babáddal és szép gyönyörű egészséges babátok lesz :) nekem ez egyik kollegám feleségének kellett venni magzatvízvételt mert 1:25 volt az arány,megcsináltatták és semmi baja nem volt a babának :)
2014. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Hát reménykedek ,hogy renden legyen minden.Köszi a biztatást.
2014. aug. 9. 16:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!