Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túlsúlyos kismamák, tudnátok...

Túlsúlyos kismamák, tudnátok képet mutatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én 100 kg-val kezdtem a terhességet, 18 hetes leszek a héten, még csak 2 kg-t híztam szerencsére, viszont a hasam már nőtt úgy 10-12 cm-t. Viszont zavar, hogy még a köldökömnél mindig beesik egy kicsit, nem látszik szép terhes pocinak, maximum csak pulcsiban, még pólóban is kivehető, hogy kicsit ott beesik. Esetleg tudnátok képet mutatni, hogy nektek milyen volt kb ennyi idősen? Köszönöm szépen
2015. ápr. 1. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! 97 kg voltam terhesség előtt.

Ez a kép a 18. héten készült.

6 hete már megszültem, de azért megmutatom. :)

2015. ápr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]



Első vagyok!

Telefonról csak így ment, bocsi! :)

2015. ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez előtt voltál 97 kg? :O Hát jó sokat letagadhatsz :) Csinos voltál a képen, köszönöm :)
2015. ápr. 1. 20:00
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondolok, sajnos lehet el van forgatva a kép.

2015. ápr. 1. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


az elso képen 17. hétben voltam, a másodikon a 36-ban.


én nem 100 kg voltam..

2015. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Te is csinos voltál :) De neked se esik úgy be a köldöködnél, ami engem zavar :S így még hájasabbnak érzem magam, mert nem a terhes hasat látom.. na mindegy, remélem hamarosan változik.
2015. ápr. 1. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem tökre terhespocid van :)
2015. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Köszi a bókot, nagyon kedves vagy!:)

Szerintem is terhes pocakod van! Az ablakban mélyedés meg el fog tűnni,ahogy egyre nagyobb lesz a baba.

2015. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!