Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudok becsületes...

Hogyan tudok becsületes rászorulóknak segíteni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gazdag, de megvan mindenem, még több is néha, mint szükséges. Nemrég volt itt egy kérdés, pelenkája nem volt az anyukának a hónap végéig. Nagyon megindított, és szívesen odaadnám azt, ami felesleges.

Az a baj, hogy nagyon rossz tapasztalatom van "rászorulókkal" csakis személyesen vagyok hajlandó segíteni. Helyi védőnőhöz nem fordulhatok, mert ott mindig az a probléma, hogy nem adhatok pl felbontott tusfürdőt, hiába hiányzik belőle csak 2 ml, vagy foltos, de tökéletes pamut ruhát, 15 db pelenkát stb. Interneten meg sok a csaló.

Van valami ötletetek hol tudok valóban rászoruló családot találni?


2010. febr. 18. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A Nők Lapja újságban minden héten vannak ilyen kérések, azokat szerintem komolyan lehet venni.

Vagy a neten talán itt:

[link]

2010. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha itt van fent ilyen, szerintem nem nyilvánosan fogja most kiírni, hogy "nekem kellenének", hanem privibe ír. Ha meg ír , fel tudjátok venni egymással a kapcsit. Én még hiszek abban, hogy tényleg vannak valódi segítségre váró családok...(
2010. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyar Vöröskereszt

Máltai Szeretetszolgálat


Ha őket felhívod,biztosan tudnak olyan családot,ahol szükség van ilyesmikre a gyerekeknek.

2010. febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az ismerőseimnek,munkatársaimnak,a doktorunknak és a Plébániákon szóltam.Több rászoruló,rendes családot is ajánlottak.Nekem a szeretetszolgálatok nem jöttek be.
2010. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se díjazom ezeket a szeretetszolgálatokat és a védőnő se a legjobb.

Én például annak az anyukának segítettem aki a kérdésben említettél. Voltam náluk, én is csak úgy adok ha tudom nem átverés. Rajtuk szívesen segítettem és fogok is ha lehetőségem van rá. Nem nagy házban laknak, mindössze 45nm, de szép kis takaros ház. Mindent megtesznek, hogy jobb legyen. Láttam, hogy nem költenek felesleges dolgokra. Még etetőszék és játékok is alíg vannak, ami szomorú de valóban fontosabb a pelus és az hogy egyenek a lányok.

Szerintem itt is találhatsz olyat ki tényleg rászorul és meg is tudsz róla győződni, hogy valóban szüksége van rá. Sajna én is sok olyannal találkoztam akik kértek aztán eladták a kapott dolgokat!

2010. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!