Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák éreztetek már belső...

Anyukák éreztetek már belső ürességet, fásultságot?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan depressziónak mondanám, inkább néha-néha rám jön....

Üresnek és értelmetlennek érzem a minden napjaim....csak a mosás, főzés, takarítás, popó törlés, etetés, játszózás körforgása....null emberi kapcsolatok...barátok ??? azt sem tudom mit jelent már ez a szó....(új helyen lakunk, alig van itt ember-falu- pláne aki még itthon is van....reggel mennek ki az autók, este haza, gyerekkel kevesen vannak itthon...

Különösebb bajom nincs és tudom össze tehetném a kezem hogy csak ennyi gondom van, de mégis ez az üresség olyan rossz érzés, frusztrál....kicsit zombinak érzem magam :S

Este fáradtan ágyba dőlés, reggel kezdődik minden elölről, ugyan azon a betanult sémán....

Imádom a gyerekeim, de valahogy elvesztem közben önmagam ...

Régen egy őrült nőszemély voltam, dilis....hiányzik....

Az ember kapcsolatokba vetett hitem is meggyengűlt mióta itt lakunk, mert voltak olyanok akikkel azt hittem én hogy jóba vagyunk,de kiderül csak álca...azóta már annyira kedvem sincs új emberekkel ismerkedni...óvatos lettem...

Olyan vagyok mint egy fonnyadó virág.....


Éreztetek már ilyet ?


2015. ápr. 2. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én az első gyerek 1 éves kora körül éreztem így. Tiszta hülye lettem,kötöszködtem,rosszkedvű voltam. Aztán 15 hós volt amikor elmentem dolgozni. Egyből jobb lett, utána viszont hiányzott az, hogy inkább otthon legyek a gyerekkel, hogy ne legyek időhöz kötve állandóan.

Most várom a 2.gyereket, remélem, hogy mostmár nem fog ismét ez az érzés rámtörni,mert már azért vannak barátaink, amolyan játszós pajtások.

2015. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a lányom 8 hónapos, hasonló gondolattal állok neki a reggeli robotnak minden nap :)

fáradt is vagyok, nyilván, de legfőként a gyerek sírás merít ki (most ilyen nyüglődős, egyedül semmi se jó korszak van). Feláll a hátamon a szőr ha sír, és nap végére borzasztóan lefáradok.

Szintén új lakók vagyunk a környéken, a barátaim mintha meghaltam volna, sose érnek rá velem találkozni, a férjem késő estig dolgozik, szóval kb. egymagam vagyok a babával.

De általában azért nap végére, ahogy közeledik az este, és tudom hogy nem sokára hazaér a férjem a gyereket meg lefektetem, visszatér az életkedv. Csak addigra meg már fáradt vagyok kiélvezni :))

bizony sokat gondolok rá hogy de jó volna elmenni egyet barátnőkkel iszogatni, beszélgetni, talán majd eljön az az idő is, ha egyedül lehet már hagyni nagyival, de őszintén ilyenkor mindig arra is gondolok, hogy nincs velük közös témám, nincs gyerekük még, és fél óra múlva úgyis haza akarnék jönni az én kis csigabigámhoz.

2015. ápr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mostanában én sem vagyok topon...A munkahelyem instabil, pedig imádom. Sokat voltam itthon a 3 gyermekemmel, nagyon szerettem azt is amúgy.


Mire belerázódom a munkába, sanszos, hogy vége lesz:S


Közben anyagilag is helyre kellene rázódni, keveset vagyunk kettesben a férjemmel, baromira hiányoznak a spontán programok, a felszabadultság, az intimitás...

2015. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem ereztem ilyet de most erzek... A problemak omlesztve jottek az utolso 3 honapban. A gyerek meg a haztartas mar eltorpul a tobbihez kepest... 3 db vegrehajtas, 238 ezres gazszamla rank terhelve, masik alberlet kaucioja lenyulva, a baba 3 hete beteg.. Bele vagyok fasulva az egesz eletbe. Ha nem lennenek a gyerekeim mar reg felakasztottam volna magam valahova.
2015. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!