Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Eszemre vagy a...

Mit tennétek? Eszemre vagy a szívemre hallgassak?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő unokahugom(nővérem lánya) kismama,kb már 26-27 hetes körül van.A pasijával elég érdekes a kapcsolat,na és az unokahugom is egy link alak.Még szerintem azt sem tudják,hogy mint fognak lakni,tesóméknál nem akkora a lakás,hogy Ők még hárman ott lakjanak.Jelenleg otthon lakik,a pasi hétvégenkét megy hozzájuk,vagy ritkán Ő a pasihoz,de ott sem tudnak majd lakni a fiú szülei miatt.Igaz a pasinak van egy külön lakrésze otthon,szoba,konyha,stb.,de ezen a tesójával osztozik.Eddig úgy volt,hogy a pasi testvére elköltözik,h ők maradjanak,de meggondolta magát.Albérletbe nem akarnak menni.Igazából úgy érzem csak sodródnak,h lesz ami lesz alapon élnek,bár én ezt csak elmondások alapján (tesóm,és a másik lányától) hallom.


Elég durva dolgokat megcsinál,lenyúlta tesóm bankártyáját,és levette az egész fizuját,és el is költötte stb... Tehát vannak dolgok ami miatt nem érdemelné meg,hogy segítsek.

Másik példa:Egy ideig nem beszéltünk (kb 3 hónapig),egy ilyen húzása miatt,mert eléggé kiosztottam. kérdeztem a hugát,hogy van-e már babakocsi,kiságy stogy b,na ekkor újra jelentkezett.Valószínű azt hitte,h odaadom a miénket,vagy veszek nekik.Amikor a beszélgetés folyamán kiderült,hogy a miénk már nincs meg később nem írt vissza.Ebből azt szűrtem le,hogy csak azért jelentkezett,hogy azt gondolta odaadom.(de a kocsit,már eladtam)


Vannak babacuccaim ,meg van pár dolog amit vettem még.Ti odaadnátok segítenétek neki?


Igazából a szívem azt súgja,h adjam oda,de az eszem azt mondja nem érdemli meg.

De én a gyereket nézem


2015. ápr. 4. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kommentálnám a csajt. Értem hogy mire gondolsz, Szerinted a testvéred segitene nekik ruhákkal meg ilyenekkel? Mert ha igen akkor neki is segitesz a kisruhákkal. Ha az ifju pár szerezné meg a dolgokat akkor kivancsi lennék hogy oldják meg és nem adnék nekik semmit. Ha már ezeket csinálja..
2015. ápr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem adnék! Ne támaszkodjanak mindig másra, jön a gyerek tanulják meg előteremteni.
2015. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!