Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csajok, egy kis divat tanács...

Csajok, egy kis divat tanács kéne!? Szerintetek meredek a kengurú és a térdig érő szoknya együtt?

Figyelt kérdés

Tegnap kérte/mondta a párom, hogy látogassuk meg a munkahelyén, szeretnék látni a kollégák a fiát(a nagyfőnök pláne, meg engem is megismerne)

Ezzel nincs baj, mert kenguruval pillanatok alatt mobilak lennénk, be tudunk menni. Viszont ma nagyon szoknyás hangulatom van, egy nagyon izléses térdig érő szoknyában szeretnék menni/lenni.

Szerintetek merjem bevállalni? Azért mert babó nélkül simán jó a szerelés nem szeretnék röhelyes lenni.


2010. febr. 19. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem leszel röhejes, egyáltalán:) Odaúton úgyis rajtad lesz a kabát, bent meg leveszed a kengurut magadról, de együtt sem lesz gáz, én simán ki szoktam öltözni a hordozáshoz. Úgyhogy nyugodtan, jól fogsz kinézni.
2010. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is öltözz ki, legyél csinos, legyen rád büszke a párod :)
2010. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeritem sem,inkább azon va a hangsúly,hogy a te rucidarabjaid mennyire passzolnak:)
2010. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a szoknya, mutasd meg, ha dögös anyuka vagy, és ezek szerint az vagy :) Én meg irigyellek az éteren keresztül :)
2010. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elég szigorú szabályok szerint kellett öltözni a munkahelyemen, pozicióm sem olyan volt, ami megengedi az izlésficamot, szerencsére egyszerű nőiesen, fiatalosan és esztétikusan öltözni(mondjuk a nyáron zárt cipő harisnya kicsit meredek)


Dögösnek lenni meg sajna újra kötelező lesz 4hónap múlva mert vissza kell mennek dolgozni, ideje gyakorolni:):S:(

Szerencsés vagyok inkább, nem dögös:P

2010. febr. 19. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!