Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordult, hogy egy időszakba...

Előfordult, hogy egy időszakban nem fogadta el nektek a cumisüveget?

Figyelt kérdés

Miért volt? Hogy kezeltétek,erőltettétek? Vagy kanalaztátok a tejet meg a tápszert is? Nem szokott rá a kanálra,elfogadta később a cumisüveget is?

Már szüksége lenne pótlásra,csökken a tejem. Persze próbáltam szaporítani, de higgyjétek el,bármennyit szoptatok fejek akkor se lesz több. Az elejétől nagyon nehezen volt,de akkor kiharcoltam,hogy 7 hónapos koráig elég legyen. Most is rengeteg van lefagyasztva. Amivel semmire nem megyek,mert se friss tejet,se fagyasztottat,se tápszert nem eszik cumisüvegből. Ha 40ml-t szopik,akkor se eszik utána. Maximum kanállal,de olyan folyékonyat mint a tej,nehéz azzal adni. Ráadásul nemsokára itt a nyár,nem tudom elképzelni,hogy mindenhol kanalazzak neki,mert nem iszik üvegből. Több félét próbáltam,eddig calmával evett,az se kellett,se avent,se mam,se tommee tippeese nuk. Látom,hogy az egyik foga kijövőben,a másik nemsokára remélem csak átmeneti.


2015. ápr. 10. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha nem fogadta el,6 hónapos koráig kizárólag szoptattam,aztán megitattam rendes pohárból,amikor barátnőm mondta,hogy miért nem veszek itatopoharat.Vettem,és abból ivott utána,de nem rögtön,kereste a sima poharat.
2015. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 honaposan szokott le a lanyom a cumisuvegrol. 7 honapig szpptattam. Es 7 hosan bujt ki 2 foga. Nem eroltettem. Puha szilikon csoros itatopoharbol iszik még most is 17 honapos. Nuk a kedvenc ! :)
2015. ápr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ő még itatópohárból se :-(
2015. ápr. 10. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!