Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire hülye?...

Hogy lehetek ennyire hülye? Mással is előfordult már, hogy elfelejtette beadni a gyereknek a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Kisebbik lányom nagyon beteg, sok fajta gyógyszert szed. Annyira rá koncentráltam, hogy a nagyobbik csajszimnak elfelejtettem beadni az állandó gyógyszereit.

Lelkiismeret furdalásom van, hogy lehetek ennyire hülye!?


2014. dec. 18. 21:46
1 2
 1/14 sandrachnologic ***** válasza:
100%
Szerintem bárkivel előfordul. Nekem a fiam asztmás, állandó gyógyszere van, ritka es rendelni kell. Multkor elfelejtettem idoben megrendelni, egy nap kimaradt neki. Akárkivel előfordul, foleg ha tobb gyerek gyogysyereire kell figyelni. Esetleg vegyél gyogyszeradagolot, az nagyon jo!
2014. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én csak a Dvitamint felejtem el ritkán, de azon talán nem múlik sok, mivel a tápszerből is kapja.


A saját gyógyszereimet viszont el szoktam felejteni gyakrabban :/


Ha már ez megtörtént és őrlődsz is rajta, gondolom nem fog megismétlődni. Hívd fel az orvosát holnap, hogy van-e teendő.

2014. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Asztmára vannak neki a gyógyszerei. Teendőm szerintem nincs, reggel úgy folytatjuk tovább, mintha mi sem történt volna. Csak tiszta hülyének érzem most magam.
2014. dec. 18. 22:02
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Előfordul. Én a saját gyógyszereimet szedem olyan rapszodikusan, hogy pl a fogamzásgátló miatt kész csoda, hogy csak egyszer és tervezetten lettem terhes, nem még tízszer.
2014. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Velem is Előfordult. Amikor egyszerre betegek a hűtőre teszek egy papírt, hogy kinek- mikor- mit kell beadni. Ha valamit megkaptak, teszek mellé egy pipát.
2014. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor olvasd el ezt (ne alvó gyerek mellett, mert felébredsz amikor röhögőgörcsöt kapsz), különösen a kommenteket ajánlom:


[link]

2014. dec. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak veleszületett vese-és szív fejlődési rendellenessége van. Gyakorlatilag 6 hetes kora óta gyógyszerezni kell a fertőzésveszély miatt. Annak ellenére, hogy tudom, hogy nagyon-nagyon fontos, hogy megkapja rendesen a gyógyszereit, volt már úgy, hogy elfelejtettem neki beadni. Ráadásul az apja sem szólt akkor, pedig Ő is szokott erre figyelni. Pocsék anyának éreztem magam, de néha én is elfáradok, szétszórtabb vagyok. Már sokszor felírom, hogy mikor mit adtam be neki, hogy legalább így tudjam követni...Ne okold magad! Előfordul az ilyen mással, láthatod :)
2014. dec. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Velem többször is előfordult már, hogy elfelejtettem ENNI adni a gyereknek!! Kisbabakorában pl még mérgelődtem is, mit picsog már megint a gyerek :) Hát hogyne picsogna ha egyszer hülye az anyja? Most meg nagy korában már megmostam a fogát, dugtam be z ágyba, mikor leesett, hogy nem adtam neki vacsorát :)) Hát ez van, nem lehet mindenki normális :)
2014. dec. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Én a múltkor bevettem a gyerek gyógyszerét. Annyira el voltam havazva, hogy fogtam a gyógyszert rohantam vizet engedtem a pohárba, bevettem a gyógyszert, majd mentem a gyerekhez, és csak néztem bambán, hova lett a gyógyszer, mikor leesett hogy mi is történt.
2014. dec. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Hatos, hát ezek a kommentek, amiket blinkeltél, tényleg gyilkosak!! Valahogy az ember terhesség alatt annyira elmerül a rózsaszín ködben, hogy utána az se jut eszébe, hogy pelenkát cseréljen...
2014. dec. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!