Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma voltunk a fiammal csipo...

Ma voltunk a fiammal csipo ultrahangon, mert a hasamba keresztbe fekudt bennem es sajnos 5 hetig szijjat kell hordjon mert a medencejebe a forgoja mozog mind ket oldalon a kerdesem az lenne a szijtol helyre fog jonni? Nagyon ketsegbe vagyok esve

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 03:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is szíjban voltam. De nekem a dokik nem egyből mondták, hogy kell, hanem csak két hósan. Addigra már megszerettem a hason alvást, ami szíjban nem ment, ezért volt nagyon nehéz a szüleimnek, így alig aludtam. Iszonyatosan sajnáltak, fürdés után már egyből sírtam, mert tudtam, hogy mi vár rám. 8 hónapos koromig volt rajtam, és emiatt kicsit csúszott nálam a mászás, a felülés, a járás, de nem sokat. Azóta egészséges édesanya vagyok. A testnevelés órákat nem nagyon szerettem, de annak semmi köze nincs a szíjhoz :) Szerencsére a kisfiam nem lett csípőficamos. Szóval biztosan helyre fog jönni, megéri!!!
2010. febr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A látszat rémisztő egy szülőnek,hogy ilyen valamiben látja a gyermekét.Én 30 éve votam ilyen pavlik kengyelbe,a legsúlyosabb csipőficammal. 10 hós koromig volt rajtam 4 hós koromtól. Kutya bajom,semmi sem látszk a járásomon.Ezt is csak akkor tudtam meg,mikor bőgve ujságoltam anyunak hogy az én kistörpimnek terpeszpelust javasolt a doki! :)

Ne aggódj,5 hét és emlékezni sem fogtok rá! :)

2010. febr. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jaj nagyon koszonomm nektek:) megnyugtatattok !!

a doki azt mondta napi 12 orat legyen rajta de csak ejszaka akkor napkozben nyugodtan levehetem rola??nem akarom hogy egesznap abba legyen a dragam!

ugy sirtam mikor meglattam abba a szijjba en bele se tudtam tenni hanem az apja rakja bele

2010. febr. 20. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam is kengyelben volt,olyan 2 hónapig,de éjjel nappal rajta volt.Jókat aludt benne hason.A csípője teljesen rendbe jött,igazából csak a mozgásfejlődése volt lassabb,de hordtam utána tornára ,mert eléggé letapadtak az izmai a kengyel miatt,de ez is teljesen rendbe jött.
2010. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy miért nem az orvos adta rá,neki kellene beállítania?!Sőt vissza is kell vinni kb. 2 hetente,hogy ellenőrizzék a szíjjat,hogy mennyire nyúlt ki,vagy éppen nem -e nőtt a pici és állítani kell rajta.
2010. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az orvos allitotta be nekunk is es 3 het mulva visza kell vinni a szij miatt 5 het mulva meg azert hogy megnezzek javult e az allapota, de nekunk nem kell ejjel nappal rajta lennie a szijnak hanem csak az esti orakban 12 ora hoszat en napkozben leveszem rola eppen azert amit te irtal hogy ne lassuljon le a mozgas fejlodese
2010. febr. 20. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!