Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hat hetes terhes vagyok, de...

Hat hetes terhes vagyok, de nem szertném anyagi okok miatt megtartani. Az ultrahangon úgy néztek rám mintha a világ legrosszabb embere lennék. Szerintetek is az vagyok? Egyébként már van egy két éves kisfiam.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az abortuszellenesek szerint biztos az vagy.
2010. ápr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én is abortusz ellenes vagyok, de van annyi eszem, hogy tudjam, sajnos adódhatnak olyan helyzetek, amikor még mindig ez a felelősségteljesebb megoldás.... :( És most nem azt akarom boncolgatni, hogy ki miért és hogyan esik teherbe, miért nem védekezik, ha nem akar babát, stb.Senki sem tökéletes és inkább ez utal a felelősségteljes gondolkodásra mint sem felelőtlenül szülni, potyogtatni a gyerekeket a nagy semmibe.
2010. ápr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan furcsa, nálunk mikor kiderült hogy terhes vagyok a második babával, azt kérdezték egyből hogy megtartom, vagy keressenek időpontot a műtétre, szóval még azt furcsállották inkább hogy megtartom...

Egyáltalán nem néztek véres rongyként arra, aki ilyen műtétre jött.

Nekem meg ez volt a furcsa és érthetetlen.:/

Amúgy el tudok képzelni olyan helyzetet amibe nem vállal vki gyereket, de én pl. így hogy már van 2 gyerekem, el se tudnám képzelni hogy a testvérükről meg lemondjak :((

2010. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon abortusz ellenes vagyok, de tény, sajnos ebben a sz@r világban vannak olyan esetek, amikor ez az egyetlen "megoldás". Ha tényleg olyan az anyagi háttered, hogy két gyerek nem fér bele, akkor nincs jogom elitélni.

Ha csak picit át kéne szervezned az életed, de így kényelmesebb, akkor elitélendő. És ezeket csak te tudod. Nézz magadba, melyik kategória vagy. Éheznétek a kicsi miatt stbstbstb, akkor nem vagy rossz ember, de ha csak így kényelmesebb, akkor én elsűlyednék.

És amíg(ha akartok még babát) nem álltok úgy, akkor valami plusz védelmet találjatok ki, ne legyen több ilyen problémád.

2010. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok abortusz ellenes. A bnőmnek is nemrég volt, ő is anyagi okok miatt nem vállalta. Ha úgy érzed, nem bírod, ne foglalkozz más véleményével, mert ez a Te életed, a másik helyett pedig mindenki könnyebben dönt, ítélkezik.
2010. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem néztek véres rongyként arra, aki ilyen műtétre jött.

Nekem meg ez volt a furcsa és érthetetlen.:/

Hát ez igazán kedves volt.. nem is fűzök hozzá kommentárt. Elegem van az ősanyákból,meg a tökéletes emberekből akik ide írnak,és mindenkit lehánynának és meg is teszik,akinek abortusza volt valaha,sőt már azt is aki kérdést mer feltenni az abortuszról.. Kérdező aki lenéz emiatt,annak üzenem,hogy küldjön néhány 40-50 ezret minden hónapban.. Nekem nem votl abortuszom,remélem nem is lesz soha,de nem vagyok elvakult és korlátolt primitív tulok,tudom hogy néha ez a legjobb megoldás. Szeretetből meg sjanálkozásból nem lakik jól a gyerek,mert ezt szokták jótanácsként emliteni.

Vagy például irt ide nemrég egy anyuka,hogy van már 4 gyereke, védekezés mellett fogant egy vagy több,arra sajnos nem emlékszek,és most kiderült hogy ikrekkel terhes. Aki iylen helyzetben elitél valakit egy abortusz miatt,és ennek bunkó stilusban ad hangot,az szégyellje magát,aztán vállaljon át egy hétre 6 gyereket a kérdezőtől.

2010. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha védekezés mellett estél teherbe, akkor megértelek és elfogadom a döntésedet. Viszont ha nem figyeltetek oda a védekezésre, akkor felelőtlenségről beszélünk (szerintem)...
2010. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!